| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Dumnezeu e ateu? (nu are cum sa creada in vreo divinitate, nu?)

Răspuns Câştigător
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Buna intrebare. laughing

15 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

El este singurul Dumnezeu adevarat.

| FucktheSystem a răspuns:

@Dumnezău ești ateu?

| Dumnezău a răspuns:

Fiule,sunt agnostic, nu te mai framanta cu privire la mine acum ca ai aflat!

Apache
| Apache a răspuns:

Pai teoretic daca esti o divinitate.si crezi in tine, atunci se poate spune ca crezi in ceva!
...viata e complicata duda

| Raquella a răspuns:

El insusi este Dumnezeu.Scrie in Biblie ca El este credincios si drept.

| aliceinchains a răspuns:

Haha, bună observație. laughing

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Super tare intrebarea! Daca pui intebarea unui preot te abureste si te intoarce mai ceva ca un politician!

| DorelSudoru a răspuns:

Da destul de adevarat

| francesca89 a răspuns:

Sunt de acord cu alicecullen laughing smart one

| CristiB93 a răspuns:

Am vazut multe intrebari tampite de la atei dar asta le intrece pe toate laughing

| dr0wn a răspuns:

Ce intrebari tampite.

Ce te face sa crezi ca el ar gandi ca si noi la lucruri inutile

| heyromania a răspuns:

Nu uita ce a spus Mantuitorul: "Eu sunt Alfa si Omega, Inceputul si Sfarsitul" deci Dumnezeu este o persoana divina care trebuie venerat, ci nu sa venereze. El a creat lumea aceasta, si oamenilor a daruit puterea de a constientiza, de a alege ce vrea in viata si de aceea sunt atatia atei, dar si ei isi vor primi rasplata ca bogatul nemilostiv, vor cere o picatura de apa si nici atat nu li se va da, si vor raspunde dreptii: "Ati avut destula apa pe pamant, de ce nu v-ati adus si in iad, caci nici o clipa nu v-ati gandit la Dumnezeu si iata acum rasplata"

| totmike a răspuns:

Poate si el are un dumnezeu care la randul lui are un dumnezeu care, bineinteles are si el un dumnezeu...eh,complicatai viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

! Alta intrebare de clasa a 2 a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow...
Băgami-aș, nu m-aș fi gândit la asta.