| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

E adevarat ca cineva acolo sus a facut un plan ca sa distruga societatea umana din toate punctele de vedere? Nu stiu daca e exact o teorie a conspiratiei dar din cate am inteles Occidentul e mort numai Europa de Est a mai ramas.

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nimeni nu face planuri sa omoare pe nimeni, nu exista conspiratie si opreste-te din a mai duma leustean! rolling on the floor
Daca vrei sa te convingi, du-te draga in europa de vest, sau unde mama dracului zici tu ca-i moarta lumea si minuneaza-te, nimeni nu te opreste.

| CostinAlamariu a răspuns:

Https://youtu.be/ozlbeXrb_5A

Tot ce-i posibil...

| Apokales a răspuns:

Tot timpul credem ca este cineva care trage sforile, d-asta nu ne merge noua bine. Nu este adevarat. Ne merge prost pentru ca suntem prosti. Mancam prost, votam prost, ne educam prost si tot asa.

| DoctorWh0 a răspuns:

Teorii din astea sunt multe. Daca e sa te duci pe YouTube si sa le numeri pe toate probabil ajungi sa numeri sute sau chiar mii.
Nu mai crede asa ceva. De obicei astia care posteaza asa ceva ori se plictisesc ori cauta bani