| Meme10Memu a întrebat:

E bine ca oamenii sa se vaccineze pentru a trai mai mult si pentru a avea la dispozitie mai mult timp ca sa se intoarca la Dumnezeu si sa se apropie de Iehova Dumnezeu mai mult. Ce puteti spune despre asta?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Parerea mea este ca esti plecat in spatiu si ar cam trebui sa te intorci cu picioarele pe Pamant.

| ania a răspuns:

Daca chiar vor trai mai mult
Sotul meu aproape a murit in urma unui vaccin primit la 2 ani, a stat 3 saptamani la reanimare la Cluj cu febra de peste 40 de grade, Numai rugaciunile familiei si bisericii l-au salvat.Pentru soacra mea e cosmarul voetii ei.