| Silyca a întrebat:

E ceva daca asa fuma iarba de la 15 ani ce parere aveti? Nu ma intelege-ti gresit am nevoie!

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incerc sa inteleg, e sanatatea ta, e viata ta, e intrebarea ta deci trebuia sa fie doar raspunsul tau si sa-i dai si funda!

41 răspunsuri:
| Xtal a răspuns:

Daca vrei iti dau eu, am curtea plina cu iarba.Si daca tot te lauzi ca tu decizi pentru proprile'ti fapte de ce ai mai intrebat, sa te dai in stamba? Si oricum cred ca realizai faptul ca nu vei primii informatii prea utile.Mai mult ne confesam, aici pe TPU.

| vrelian a răspuns:

Fumezi iarba cei aia? adica cind se cosete finul dupa ce se usuca tu iti faci tigari asa e? asta pentru ca nu ai bani de tingari ca asa am auzit ca sint scumpe tigarile.dar pot sa iti dau un sfat.toamna aduna matase din aia de la porumb si ai toata iarna ce sa fumezi.e mai buna ca finul cred.baga tare ca e buna matasea de porumb face bine la plamini.bafta.am glumit binetinteles.tu nu ai bani nici de tigari normale si vii pe aici sa povestesti de "iarba"fugi deaci ca faci fum.

| Silyca explică (pentru Xtal):

Citeste de 10 ori intrebarea pana iti vei da seama! Eu am vrut pareri nu ca altcineva sa decida!"Imi vorbesti din carti" si vi sa-mi dai sfaturi mie...

| Silyca explică (pentru vrelian):

Mentalitatea ta e praf.

| Xtal a răspuns (pentru Silyca):

,,Vi sa imi dai sfaturi mie'' pai tu ai spus ca vrei sfaturi, chair si acum.Am mai citit intrebarea si suna la fel de patetic mai ales in combinatie cu celelalte reply'uri alte tale. Combo de prostie.

| vrelian a răspuns (pentru Silyca):

Din ce vad eu pe aici ca lumea comenteaza tu ai fi ala care esti praf. uitate in jurul tau nitekl si vezi ce raspunsuri primesti.deci la tine daca toata lume spune orice tot praf este si doar tu esti ala tare si mare.cred ca ai ceva probleme la cap.mergi si fa un control ca e pacat ca esti tinar si sa nu te duci asa de tinar.bafta

| Silyca explică (pentru Xtal):

Un an nou fericit si plin de bucurii sa ai parte de tot ce-ti doresti.

| Silyca explică (pentru vrelian):

"Din ce vad eu pe aici ca lumea comenteaza tu ai fi ala care esti praf. uitate in jurul tau nitekl si vezi ce raspunsuri primesti.deci la tine daca toata lume spune orice tot praf este si doar tu esti ala tare si mare." Esti o victima indoctrinata.

| Different69 a răspuns:

O sa fii fumat toata viata. happy

| SynZeSaseTri666 a răspuns:

Iti recomand sa nu faci asta.Vei deveni dependent inainte sa-ti dai seama dar va fi prea tarziu. Controlul asupra propriei persoane e mai important de cat viata sau orice altceva.

| Uratu140 a răspuns:

Nu iti face bine dar e viata ta tu alegi