| Silyca a întrebat:

E ceva daca asa fuma iarba de la 15 ani ce parere aveti? Nu ma intelege-ti gresit am nevoie!

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incerc sa inteleg, e sanatatea ta, e viata ta, e intrebarea ta deci trebuia sa fie doar raspunsul tau si sa-i dai si funda!

41 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Cand fumezi ''iarba'' te descoperi pe tine.
Este o forma de meditatie. Ajungi sa intelegi cea ce esti, cea ce vrei si cea ce ai nevoie cu adevarat.

| Silyca explică (pentru OOOLEOOO):

Si sa inteleg ca tu fumezi.De cati ani?

| OOOLEOOO a răspuns (pentru Silyca):

1 si jumatate

| Silyca explică (pentru OOOLEOOO):

Unde putem vorbi in privat am niste intrebari...

| OOOLEOOO a răspuns (pentru Silyca):

Exista o casuta numita ''mesaje'' laughing

| OOOLEOOO a răspuns (pentru Silyca):

In caz de nu sti...mergi pe profilul meu dai si sub oracolul scrie in potrocaliu ''trimite mesaj''

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Inseamna ca n-am sa ma descopar niciodata!

| Silyca explică:

Vreau sa fac concurenta cu tine happy pretenas.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Silyca):

Am trecut acum 20 de ani de varsta de 15 ani si deci nu putem concura, ai nintrebat daca e bine si n-ai inteles ca nu.

| Silyca explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Oricum nu de asta am intrebat ca sa ma apuc sau nu.Eu sunt cel care decide si nu familia si nimeni altcineva. Sper sa intelegi ce am vrut sa spun.

| tavadaresti a răspuns (pentru Silyca):

Te va distruge atat corpul tau (sanatatea) cat si constiinta iti va fi afectata si in familie iti vei ocupa un loc dezonorant cat si in societate fiindca consumu te va inpinge mult mai departe ajugand sa fi privit un om de jos a societatii.
Ce beneficiu iti aduce aceasta?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Silyca):

Incerc sa inteleg, e sanatatea ta, e viata ta, e intrebarea ta deci trebuia sa fie doar raspunsul tau si sa-i dai si funda!

| M25M a răspuns:

Iarba (marijuana) consumata moderat nu provoaca leziuni de nici un fel, nu te va ucide, nu vei deveni gay(dupa logica propagandei crestin-americane).

| dracu14 a răspuns:

E viata ta, daca pe tine asta te face fericit dai inainte
in viata trebuie sa faci ce-ti place altfel traiesti degeaba...

| ManStrong a răspuns:

De ce s o fumezi cind poti s o maninci in liniste.

| chazz a răspuns:

Pai faci ce vrei.
gresesti dupa platesti.
Numai bine!

| Different69 a răspuns:

O sa fii fumat toata viata. happy

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Poti sa fumezi iarba linistit daca prin iarba intelegi Marijuana(Canabis). Daca fumezi altceva atunci nu mai citi restul randurilor! Pe toata planeta asta nu a murit un singur om din cauza ierbii! Iarba nu provoaca dependenta=> nu o sa vezi niciodata unul care fumeza iarba sa caute scandal! Marijuana nu provoaca nici boli, din contra marijuana vindeca foarte multe boli! Daca ai in mana Marijuana atunci terminal!

PS:Marijuana iese un pic cam greu din organism!

| vrelian a răspuns:

Fumezi iarba cei aia? adica cind se cosete finul dupa ce se usuca tu iti faci tigari asa e? asta pentru ca nu ai bani de tingari ca asa am auzit ca sint scumpe tigarile.dar pot sa iti dau un sfat.toamna aduna matase din aia de la porumb si ai toata iarna ce sa fumezi.e mai buna ca finul cred.baga tare ca e buna matasea de porumb face bine la plamini.bafta.am glumit binetinteles.tu nu ai bani nici de tigari normale si vii pe aici sa povestesti de "iarba"fugi deaci ca faci fum.

| Silyca explică (pentru vrelian):

Mentalitatea ta e praf.

| vrelian a răspuns (pentru Silyca):

Din ce vad eu pe aici ca lumea comenteaza tu ai fi ala care esti praf. uitate in jurul tau nitekl si vezi ce raspunsuri primesti.deci la tine daca toata lume spune orice tot praf este si doar tu esti ala tare si mare.cred ca ai ceva probleme la cap.mergi si fa un control ca e pacat ca esti tinar si sa nu te duci asa de tinar.bafta

| Silyca explică (pentru vrelian):

"Din ce vad eu pe aici ca lumea comenteaza tu ai fi ala care esti praf. uitate in jurul tau nitekl si vezi ce raspunsuri primesti.deci la tine daca toata lume spune orice tot praf este si doar tu esti ala tare si mare." Esti o victima indoctrinata.

| Uratu140 a răspuns:

Nu iti face bine dar e viata ta tu alegi

| Xtal a răspuns:

Daca vrei iti dau eu, am curtea plina cu iarba.Si daca tot te lauzi ca tu decizi pentru proprile'ti fapte de ce ai mai intrebat, sa te dai in stamba? Si oricum cred ca realizai faptul ca nu vei primii informatii prea utile.Mai mult ne confesam, aici pe TPU.

| Silyca explică (pentru Xtal):

Citeste de 10 ori intrebarea pana iti vei da seama! Eu am vrut pareri nu ca altcineva sa decida!"Imi vorbesti din carti" si vi sa-mi dai sfaturi mie...

| Xtal a răspuns (pentru Silyca):

,,Vi sa imi dai sfaturi mie'' pai tu ai spus ca vrei sfaturi, chair si acum.Am mai citit intrebarea si suna la fel de patetic mai ales in combinatie cu celelalte reply'uri alte tale. Combo de prostie.

| Silyca explică (pentru Xtal):

Un an nou fericit si plin de bucurii sa ai parte de tot ce-ti doresti.

| HoneyPot a răspuns:

Iti distrugi neuronii si vei fi predispus la boli mintale. La 30 de ani vei fi uimit cum se aprinde un bec cand prietenul imaginar apasa pe intrerupator.

| OOOLEOOO a răspuns (pentru HoneyPot):

Cine ti-a spus asta? Televozorul? Nici tu nu vei fii mai presus ca noi culegand toate informatiile de la o cutie vorbitoare plina de fire ^^

http://i47.tinypic.com/2iqg6sg.jpg

| Silyca explică (pentru OOOLEOOO):

Poza asta spune multe rolling on the floor.

| HoneyPot a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Orero, sau cum iti spui. TV-ul meu nu-mi vorbeste. Spre deosebire de al tau happy

| InstructorulTauDeFitness a răspuns (pentru HoneyPot):

Daca dai si un exemplu esti cel mai tare de pe TPU fratica!

| OOOLEOOO a răspuns (pentru HoneyPot):

Aha deci il tii pe mut si te uiti la imagini ce frumos ^^, nu inteleg de ce ai adus vorba de televizorul meu saracul, nu-l porneste mai nimeni niciodata.

| HoneyPot a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Bonsaiule, ai mai sus un exemplu. Este un nenea care comunica cu televizorul malefic. Sunt cel mai tare, nu, fratica?

| HoneyPot a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Daca-l pornesti oricum vezi doar prostii. Doamne fereste sa traga Chuck Norris cu Uzzi-ul. Chiar, sunt curios. Acum au aparut televizoare 3D. Oare cum reactioneaza...consumatorii? laughing

| OOOLEOOO a răspuns (pentru HoneyPot):

Se relaxeaza intre timp ce alti se streseaza pentru orce lucru^^...hai ca devine copilaresc, idea mea era sa-ti atrag atentia pe o afirmatie facuta de tine complet exagerata.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns (pentru HoneyPot):

Serios? Doar ca cel de sus e bine informat.De unde stii ca nenea de sus are 30 de ani.Esti saman?

| HoneyPot a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Bine, nene. O viata cu cat mai putin stres!

| HoneyPot a răspuns (pentru InstructorulTauDeFitness):

Daca as fi luat doza de ciuperci poate spiritele ar fi vorbit cu mine...

| SynZeSaseTri666 a răspuns:

Iti recomand sa nu faci asta.Vei deveni dependent inainte sa-ti dai seama dar va fi prea tarziu. Controlul asupra propriei persoane e mai important de cat viata sau orice altceva.

Răspuns utilizator avertizat