| AvalohAlyn a întrebat:

E frumos sa fii un cititor in cărți?(cărți cu mesaje divine de la îngeri de la Doreen Virtue)
Nu mă interesează folosul material.
Vreau și eu să îmi găsesc o ocupație în viața.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cărți cu mesaje de la demoni * acei ingeri despre care vorbești sunt cazuti și îl urmează pe diavol,vrei sa fi vrăjitor, să îl slujești pe diavol, sa fi fiul diavolului? Vrei sa găsești o ocupație in viața, foarte bine, nu ar fi cel mai bine sa Îl slujești pe Dumnezeu? Sa fi fiul Lui, și El sa fie Tatăl tau