| GulDan a întrebat:

E pacat daca un baiat se face cu placa si se penseaza?

27 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Da mah ajungi in IAD
Sa nu mai faci asa ceva ca mori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am facut afis pe placa de snowboard intr-un brad....nu stiu daca eram pensat, am sprancene destul de groase...in fine, a fost pacat pentru prieteni, ca toti ziceau "n-o mai duce mult".

| GulDan explică (pentru anonim_4396):

N-am inteles mai nimiclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GulDan):

N-ai precizat care placa, problema ta laughing

| Dragonfly6 a răspuns:

*facepalm*
E acelasi lucru cu sinuciderea, vezi ce faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este pacat. Nu din cate stiu eu.

| Corynna13 a răspuns:

Pai pensatul presupune inlaturarea unor fire de par nedorite.big grin Deci nu vad ce pacat ar putea fi. Legat de placa nu stiu ce sa zic. Dar totusi nu e ca si cum ti-ai tatua corpul sau mai stiu eu ce. Nu cred ca e pacat happy

| ѕ๓ιℓє a răspuns:

:o Cum sa faci asa ceva? Vei fi pedepsit pentru asta :o -.-

| Thunderstruck a răspuns:

E pacat la adresa masculinitatii...

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Kaℓi a răspuns:

Nu cred ca e pacat, dar e caraghios... zic.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Facutul cu placa si pensatul nu figureaza in lista de pacate, pentru simplul motiv ca, pe vremea cand au clocit aia pacatele, nu exista electricitate.
Deci...pacat nu e. Dar e tare bizar.

| Lizzu a răspuns:

laughing NU e nici un pacat.
Pentru fete nu ar fi tot un pacat?

Oricum in biblie nu scrie niciunde despre asa amanunte si detalii fara insemnatate despre care intrebati voi pe aici.

Ma intreb cateodata daca chiar le credeti sau intrebati doar de dragul de a intreba...

| sitărescu a răspuns:

E păcat să-ți hrănești egoismul și iubirea de sine, de aceea e păcat.

Ca să nu mai zic faptul că placa e un păcat la adresa masculinități, cum a zis thunder mai sus...

În afară de vedetele tv, aranjate pentru a prinde luminile camerelor sau a unor prezentatori de evenimente, nu prea are sens folosirea plăcii și a cosmeticelor de către un bărbat.

Poate doar în scopuri medicinale la tăieturi, anumite creme, sau când un om e desfigurat și-și maschează cicatricile.

În rest live natural!

| dannyella15 a răspuns:

Da,nu stiai ca asta-i unul dintre cele 7 pacate capitale? Prin voia divina, placa va face si va exploda. Iar tu pe veci vei fi condamnat la chinuri tartariene, fiule! Femeile au voie, ca-s mai egale decat barbatii happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mda,e gay.

| Chαяtreux a răspuns:

Nu, nu este pacat )

| SelenatorGx3 a răspuns:

Nu e păcat. laughing Cine ţi-a mai spus şi prostia asta?

| PartyClatita a răspuns:

Nu e pacat, e mai degraba iesit din comunwinking

| Miauti a răspuns:

Nu! doar ca pari mai gay

| GulDan explică (pentru DarkOrbitMoon):

Tactu e gay.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru GulDan):

Esti imbecil.

| AwaZoh98 a răspuns:

Daaa, normal! Trebuie sa arati ca oamenii din Evul Mediu, nu stiai? Barbos, cu monospranceana si cu pletele in vant! laughing

| GulDan explică (pentru DarkOrbitMoon):

Poi dc ma faci gay?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru GulDan):

Ce? Te-ai simtit?

| GulDan explică (pentru DarkOrbitMoon):

NU Doamne fereste.
Daca nu mai facut pe mine scuze.

| andreeavesman a răspuns:

Cum sa fie? mie imi place cand vad un baiat cu parul intins.si pensat.varul meu face asta si ii sta foarte bine.