| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete
Preferati baietii care se epileaza pe picioare sau mai stufosi pe picioare?
Preferati un baiat care se penseaza sau unul care nu se penseaza?

14 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Eu prefer baietii care se epileaza. Daca ii cresc urate sprancenele mai bine sa se penseze, eu nu am nici o problema.

| PinkPanther a răspuns:

Aia epilati pe picioare imi par putin cam gay, deci mai bine nu te epilezi pe picioare, in schimb pensatul si chiar epilatul pe piept mi-se par foarte ok, acum depinde sunt unele carora le plac barbatii parosi, altele ca mine care ii prefera fara par

| BlancaFantasma a răspuns:

Stii cum sta treaba? eu acum pot sa zic orice, nu se stie ce baiat o sa-mi placa maine, poimaine.pana imi gasesc jumatatea, iti spun ca: prefer baietii care se penseaza dar nu sunt obsedati de acest lucru.adica e ok sa`si i firele in plus nu sa`si faca sprancenele subtiri incat sa nu le mai vezi; de asemenea nu imi place sa vad baieti epilati pe picioare.ok e dragut, dar unora le sta mai bine cu parlaughing

| OrangeJuice a răspuns:

Imi plac baietii care sunt asa cum vor ei si nu se epileaza daca le spune cineva, ci doar daca vor.

| BombonicaXD a răspuns:

Sa se penseze, daca au niste sprancene sub orice critica, si sa se si epileze, dar sa lase si un pic-un pic de par pe picioare si pe maini pentru ca la baieti e mai frumos asa.

| Dana211 a răspuns:

Cu epilatul eu una nu sunt de acord! E barbat sau femeie? Da e ok sa se penseze da nu exagerat ci in limita bunul simt si sa i se pastreze masculinitatea. Adica un barbat e foarte ok sa se ingrijeasca dar nu ca o femeie

| IonutAxi a răspuns:

( Sun Baiat), am mai auzit intrebarea asta si am vazut ca unele fete au zis ca e bine sa fie asa cum is ei, adica sa nu se epileze ca o fata, sa fie barbat. Intelegi tu ce vreau sa zic. Bafta

| GizazCraist a răspuns:

E putin gay un baiata care se penseaza no offense pentru cei care practica aceasa arta inerzisa(sunt tip)

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Pai nu stiu nu prea am impotriva nici sa se epileze si nici sa nu se epileze oricum e bine, dar cu pensatul nu stiu adica normal daca e cazul trebuie sa se penseze daca nu e cazul sa stea asa

| ChristinaGM a răspuns:

Se epileaza; se penseaza

| miln a răspuns:

Eu as prefera un baiat care se epileaza dar nu si penseaza pentru ca nu e foarte frumos

| Bivolu69c a răspuns:

Este si o vorba barbatul ideal este barbatul maimuta jumatate par jumatate puta happy

| EdwardEtc a răspuns:

Eu sunt baiat, dar daca as fi fata nu mi-ar pasa daca are par in varfu nasului sau daca isi face manichiura.

| ioanaioanaioana a răspuns:

Prefer un baiat ingrijit, nu un metrosexual. daca natura l-a inzestrat cu o monospranceana, nu vad care ar fi problema in a se pensa.cat despre epilat nu stiu... pote doar in unele zone dar nu pe maini si pe picioare:d