| Maxim96 a întrebat:

Este oare pacat sa te epilezi pe picioare?

Răspuns Câştigător
| andri22 a răspuns:

Nu nu este pacat sa te epilezi acesta nu este un pacat, pacatele sunt acelea cand injuri cand faci anumite lucruri prostesti iar apoi le regreti ca le-ai faccut si ai vrea sa dai timpul inapoi sa le refaci dar nu mai ai cum este prea tarziu ca sa mai indrepti greseala facuta! Toti gresim, Toti avem pacate!

24 răspunsuri:
| 7uPCR7 a răspuns:

Daca esti fata nu. daca esti baiat o sa iti auzi acuzatii cum ca esti gay!

| Nucreeed a răspuns:

Cat de cretin sa fii sa crezi asa ceva?

| Hombre a răspuns:

Intrebare de creier cu un singur neuron.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu e ce intrebari stupide mai puneti uni

| Kalla a răspuns (pentru ßirGagaWelch):

Aici gresesti.Nu este pacat sa te epilzi.Crestinismul,asa cum scrie in Biblie tine foarte mult la ordine, curateni si ingrijire atunci cand se poate (ca doar Dumnezeu nu trimite in iad un om sarac care nu isi permite sa se ingrijeasca).Dar daca o persoana are bani si se neglijeste (nu se spala si arata ca un aurolac boschetar betivan) atunci e pacat, nu e un pacat mortal dar e oricum lipsa de respect pentru propria persoana.

| Maxim96 explică (pentru Hombre):

Pur si simplu multi spun ca e pacat sa te epilezi.

| Hombre a răspuns (pentru Maxim96):

Pai atunci nu va mai spalati, pieptanati, barbieriti, machiati, tundeti, taiat ungiile, ca e pacat, idiotenii de babe tampite si habotnici religiosi.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu cred ca in vreuna din cele 10 porunci a lui D-zeu interzice acest lucru..deci nu e pcat

| Angel0 a răspuns:

Nu.
Babele mai inventeaza cate una noua din plictiseala.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Kalla):

Daca dumnezeu voia sa te epilezi, nu iti dadea par in anumite zone, ca stia ca o sa te necajesti sa scapi de el, si apoi, asta cu epilatul tine de moda, nu de neingrijire, asa e cu cosurile, de exemplu, deci, e pacat. devil

| HueyFreeman a răspuns:

Aloeu! Acum imi zici? Tocmai ce m-am barbierit. Daca afla Odin ca i-am necinstit podoaba faciala ce mi-a dat-o?

| Kalla a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu e pacat.La musulmani la nunti femeile se depileaza peste tot in afara de cap si fata (isi fac doar sprancenele si mustata). Este o chestie religioasa.Si chestia cu parul este ceva fiziologic.Asa e corul uman, creste par.Nu ai invatat asta la scoala? Nu stii ca e ceva firesc? Dumnezeu creaza corpul si el face restul lucrurilor adica se dezvolta.

| Dumniezău a răspuns:

Da mă, vezi că dacă te epilezi mori.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Kalla):

Se pare ca n-am prea invatat blushing
De ce creste par peste tot pe un corp creat din lut?

| Kalla a răspuns (pentru Mădă0611):

Pai Dumnezeu a transformat lutul in oameni din carne si oase si tot tacamul.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Kalla):

Dar de ce le creste unora atata par? parca ar fi maimute, bleax.

| Kalla a răspuns (pentru Mădă0611):

Asa e corpul, de la hormoni, pubertate.

Răspuns utilizator avertizat
NOname
| NOname a răspuns:

Cele mai faine comedii live le pot găsi la religie. = ))
Mari figuri sunteţi unii.

| Liviu a răspuns:

E pacat sa te masturbezi si sa faci sex inainte de insuratoare (goo) laughing

| JosePpPp a răspuns:

Cum nuuuuu? Aceste e dupa trupu si asemanarea Domnului. Daca el avea par pe picioare. Faptura aceasta neisemnata numinta neon2 de ce nu ar avea? Religia asta se cam bate in cap! Imi place zmeura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de : e pacat ce scoti pe gura nu ce bagi in gura-traducere- mai pacat este sa barfesti decat daca nu tii post. ce treaba are epilatul cu ce este in sufletul tau? de ce crezi tu ca lui dumnezzeu ii plac oamenii tristi, nemultumiti? stai paroasa si pacatuieste-unde e pacatul? fii credincioasa si nu lasa doctrina unora sa te prinda. succes.