| mihaiel4ik a întrebat:

Cind te epilezi pe picioare. te epilezi pe tot piciorul sau numai pin la genunchi?

Răspuns Câştigător
| alexandra033 a răspuns:

Daca ai par pe picior si deasupra de genunchi si se vede de epilezi si mai sus, dar de obicei femeile nu au par care sa se vada deasupra de genunchi pe picior.
Daca incepi sa te faci si deasupra de genunchi trebuie sa te faci tot timpul, si e mai bine sa te faci cu epilatorul decat cu bigul ca iti creste mai rar si mai subtire.
Dai fundita?batting eyelashes :*:*

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de fiecare. Nomal te epilezi pe tot piciorul.
Pa, pa.

| noktambul a răspuns:

Tu cand te speli "pe ochi" nu dai cu un pic de apa si sapun si pe gat si dupa urechi? Si cand iti sufli nasul, sufli doar pe o nara?

| blueangel99 a răspuns:

Pe tot piciorul.

| negru30 a răspuns:

Nu pin - se scrie pana

| がさいゆの a răspuns:

De obicei doar pana la gebunchi deorece la pulpitza* ar fi mult prea dureros deoarece e o zona sensibila dar daca totusi ai si acolo mult par epileazate si acolo

| Jesye a răspuns:

Stupida intrebare big grin.o doamna/domnisoara care se respecta se epileaza pe tot corpul laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jesye):

Si tu esti o doamna/domnisoara care se respecta?

| Jesye a răspuns (pentru anonim_4396):

Si asta e o intrebare stupida. a cerut parerea si i'am spus parerea mea, ce te intereseaza pe tine ce sunt eu? poate sunt travestit si ma epilez si eu (domnisor) laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jesye):

A cerut parerea si tu ti-ai permis sa faci misto, si zici la toata lumea ca pune intrebari stupide, dar tu nu te uiti la raspunsurile tale, asta e problema cea mare happy