| Maxim96 a întrebat:

Este oare pacat sa te epilezi pe picioare?

Răspuns Câştigător
| andri22 a răspuns:

Nu nu este pacat sa te epilezi acesta nu este un pacat, pacatele sunt acelea cand injuri cand faci anumite lucruri prostesti iar apoi le regreti ca le-ai faccut si ai vrea sa dai timpul inapoi sa le refaci dar nu mai ai cum este prea tarziu ca sa mai indrepti greseala facuta! Toti gresim, Toti avem pacate!

24 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Nu.
Babele mai inventeaza cate una noua din plictiseala.

| Hombre a răspuns:

Intrebare de creier cu un singur neuron.

| Maxim96 explică (pentru Hombre):

Pur si simplu multi spun ca e pacat sa te epilezi.

| Hombre a răspuns (pentru Maxim96):

Pai atunci nu va mai spalati, pieptanati, barbieriti, machiati, tundeti, taiat ungiile, ca e pacat, idiotenii de babe tampite si habotnici religiosi.

NOname
| NOname a răspuns:

Cele mai faine comedii live le pot găsi la religie. = ))
Mari figuri sunteţi unii.

Răspuns utilizator avertizat
| Nucreeed a răspuns:

Cat de cretin sa fii sa crezi asa ceva?

| Liviu a răspuns:

E pacat sa te masturbezi si sa faci sex inainte de insuratoare (goo) laughing

| HueyFreeman a răspuns:

Aloeu! Acum imi zici? Tocmai ce m-am barbierit. Daca afla Odin ca i-am necinstit podoaba faciala ce mi-a dat-o?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu e ce intrebari stupide mai puneti uni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de : e pacat ce scoti pe gura nu ce bagi in gura-traducere- mai pacat este sa barfesti decat daca nu tii post. ce treaba are epilatul cu ce este in sufletul tau? de ce crezi tu ca lui dumnezzeu ii plac oamenii tristi, nemultumiti? stai paroasa si pacatuieste-unde e pacatul? fii credincioasa si nu lasa doctrina unora sa te prinda. succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumniezău a răspuns:

Da mă, vezi că dacă te epilezi mori.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu cred ca in vreuna din cele 10 porunci a lui D-zeu interzice acest lucru..deci nu e pcat

| JosePpPp a răspuns:

Cum nuuuuu? Aceste e dupa trupu si asemanarea Domnului. Daca el avea par pe picioare. Faptura aceasta neisemnata numinta neon2 de ce nu ar avea? Religia asta se cam bate in cap! Imi place zmeura

| 7uPCR7 a răspuns:

Daca esti fata nu. daca esti baiat o sa iti auzi acuzatii cum ca esti gay!