| Dickbutt a întrebat:

Eu am in casa un ponei magic, e colorat in culorile curcubeului. De fiecare data cand mi-e sete, il mulg, si din sfarcurile lui iese Fanta Madness. E foarte convenabil. Ah, si doar eu pot sa il vad. Nici sa-i fac poza nu pot.

Ma crezi? Daca da, ar trebui sa te consulti. Daca nu, ce il face pe poneiul meu mai putin adevarat decat Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Te cred, pentru ca si eu vad ponei. Ai mei sunt niste hibrizi intre centauri si univorni. Au picioare de cal si corn de unicorn in frunte. Imi plac animalele astea. Cred ca am cam 10 in casa. Dar nu stiu ce mananca. Al meu scoate acadele magice pri cur. Am incercat sa-i duc la Zoo, dar paznicul de acolo nu-i vedea, probabil ca era orb sau suferea de o problema cu vederea. Imi place sa-i calaresc, adesea zbor cu ei pe deasupra orasului. Am zburat odata intr-un tinut magic pline de curcubee in care exista animale mitologice.
Acolo am intalnit broaste cu trompa de elefant, rinoceri cu cap de minotaur si cu picioare din ciocolata, iar corpul din varza. Am intalit girafe din branza topita si ciocolata vorbitoare din magiun fiert. De asemeni am intalit-o pe zana maseluta.

| mihaitaLGP a răspuns (pentru Inferno):

Liniste, imi treziti macaroanele.

Răspuns utilizator avertizat
| Miauti a răspuns:

Mda... numai eu vad o fetita care trece prin fata camerei.

straight face