| anonim_4396 a întrebat:

Exista fete care voreprezintă iubire și nu sex?
În ziua de ani,dacă unei fete îi place de un băiat, ea se gândește la sex, Nu la sărut.
Nu cred ca Dumnezeu a creat cele 2 sexe, doar pentru satisfacție.
Sexul ar trebui sa fie elementul-Satisfăcător intr-o relație, Nu principalul motiv al Relației!

19 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sunt si exceptii stai linistit/a, dar oricum ar fi sexul joaca un rol foarte important in viata de cuplu...

| Deliiiia a răspuns:

Exista asemenea fete, la fel cum exista si multi baieti care doar la sex se gandesc. Nu e cazul sa delimitezi pe sexe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Deliiiia):

Apropo,delimita, sa știi ca sunt misogin!

| Deliiiia a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg ce ai vrut sa spui. Reformuleaza, te rog.

| RAY a răspuns:

Nu honey in ziua de azi fetele se gandesc la banii si la cum poate profita la maxim de un baiat, iubirea a disparut s-a dus, nu stiu daca a existat vreodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Deliiiia):

Deliiiia,voiam sa scriu.
Tastatura îmi da bătăi de cap.

Răspuns utilizator avertizat
| Deliiiia a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci ti-ai raspuns singur. Daca privesti femeile cu superioritate, cum te poti astepta sa gasesti una potrivita? Cum te poti astepta ca o femeie sa vada in tine un partener cand gandesti astfel?

| CinevaAnonimă a răspuns:

Exist, doar ca putine. La fel cum exista si foarte putini baieti care isi pastreaza fecioria pana la casatorie.
https://familiafericita.wordpress.com/......tineretii/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Deliiiia):

Eu sunt misogin si prisma faptului ca nu prea exista fete/femei oneste.
-Daca traiam intr-o Lume fară atatea Materialiste, Nu eram Misogin.
Eu le respect(Sentimental)
Pe fetele/Femeile Sentimentale, care cred in iubire;
însa nu pot respecta Curvele...

| CinevaAnonimă a răspuns (pentru CinevaAnonimă):

Exista.

| Deliiiia a răspuns (pentru anonim_4396):

Primesti ceea ce dai. Fiindca ai parerea asta in viata iti vor aparea doar femei usoare. La fel sunt multi barbati care nu doresc decat sa intretina relatii sexuale, de fapt, e cunoscut ca femeile in primul rand cauta stabilitate.

Dupa parerea mea ai o conceptie gresita si repercursiunile caracteristice. Totul porneste din interior.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Deliiiia):

Conceptia mea nu e gresita.
Stiu ca totul porneste din interior;
Tu vezi si judeci Perceptia. asta din punctul de vedere al unei femei.
daca erai barbat, Aveai alta parere.

| Deliiiia a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Vei mai creste, te vei maturiza. Eu, spre deosebire de tine, n-am o parere generala negativa despre barbati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Deliiiia):

Sunt maturizat deja... Daca nu vezi chestia asta, e problema ta.
-Eu am o Parere generala despre femei.
tu imi spui mie ca Tre' sa ma maturizez, Insa tie cum ti se pare Ultimul tau raspuns"

| Deliiiia a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi se pare un raspuns bun si in plus, nu incetam niciodata sa ne maturizam. E normal la varsta ta sa consderi ca le stii pe toate si ca tu nu gresesti cu nimic, dar iti vei schimba parerea, sper. Dupa mine tu nu esti suficient de matur inca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Deliiiia):

Ma bucur.
Toti avem Prejudecati, nimeni nu le stie pe toate!

| Deliiiia a răspuns (pentru anonim_4396):

Prejudecatile constientizate trebuie inlaturate pentru a ne putea dezvolta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Deliiiia):

Mersi de sfat!
Data viitoare cand gresesc, sa nu ma mai ironizezi..ca ma supar.