| anonim_4396 a întrebat:

Voi fetelor ati accepta sa vi se ejaculeze in gura sau pe fata? Daca da chiar va place acest lucrur sau o faceti doar pentru iubit? La fel si cu sexul oral,eu sunt de parere ca sexul ar trebui sa implice placere de ambele parti,daca o fata ar face sex oral si ei nu i-ar placea de ce continua,nu vad unde este placerea nici la baiat, din moment ce stie ca ei nu-i face placere acest lucruru.

Eu sunt de parere ca 99% din fete o fac doar din interes sau din iubire iar restul de 1% probabil chiar le place desi nu prea cred ca exista nici acel 1%.

Este cineva aici care chiar ii place sa faca sex oral sau sa i se ejaculeze in gura? Bineinteles, stiu ca nu voi primi raspuns la aceasta intrebare intrucat mi-am raspuns singur mai sus dar macar sa primesc confirmare.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

99% din femeile cu care am vorbit eu despre asta fac sex oral din placere. Nu cred ca este anormal ca unei femei sa nu ii placa sa faca sex oral cu iubitul ei si, in cazul asta, nu ar trebui sa faca (ma refer atat la felatie cat si la cunilingus). Dar te asigur ca marea majoritate a femeilor considera aceste tehnici sexuale ca fiind satisfacatoare si excitante. Rar de tot vei intalni o femeie careia sa nu-i placa. Mai des insa vei intaloni barbati carora nu le place sa ofere sex oral. Cred eu ca din cauza unor limitari auto-impuse, false, cum este cea pe care o exprimi tu mai sus.

| anonim_4396 explică (pentru Brigaela):

Si daca faci oral cu prezervativ nu e bine?

| Brigaela a răspuns (pentru anonim_4396):

Era vorba despre sex oral în general, nu neprotejat

| Lawliet14 a răspuns (pentru Brigaela):

Deci tu esti femeie si vorbesti cu femei despre asta? laughing

| Brigaela a răspuns (pentru Lawliet14):

Evident, de ce, tu nu vorbesti niciodata cu alti barbati despre sex, despre ce iti place si ce iti displace? Mi se pare ciudat, nu zic anormal, dar sa stii ca majoritatea indivizilor discuta cu prietenii despre sex, nu e nimic de ras in asta.

| Vampir007 a răspuns:

Daca esti fata atunci vorbeste cu partenerul tau-iubitul tau si explica-i ca nu iti face placere sexul oral si atunci luati o deciie in ceea ce priveste relatia voastra, daca esti baiet atunci nu o mai lasa pe iubita ta sa iti faca sex oral si vei daca e din iubire sau pentru ca ii place.

| Phantom1 a răspuns (pentru Vampir007):

Sunt baiat si am pus aceasta intrebare din pura curiozitate pentru ca nu cred sa existe fata/baiat pe lumea asta sa faca sex oral din placere.
PS: Iar eu nu sunt de acord cu sexul oral si nici nu mi-as permite sa o intreb asa ceva, din respect.Momentan nu am o iubita.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Phantom1):

Ar fi cazul sa-ti dai cu parerea dupa ce vei mai creste mai copile laughing

| Phantom1 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Spre surprinderea ta am 21 de ani.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Phantom1):

In cazul ca ai intr-adevar 21 de ani, atunci cu atat mai mult. Sunt convins ca esti si virgin pe deasupra.