| MIB a întrebat:

Fie ca Sarbatoarea Invierii Domnului sa va aduca lumina, pace si speranta de mai bine (nu doar pentru lucrurile materiale) in suflete, multe momente frumoase alaturi de cei dragi si cel mai important si mai presus de toate, iertarea pacatelor, doar pentru asta a fost rastignit Domnul nostru Iisus Hristos, devenind Mantuitorul nostru. Hristos a inviat!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AvalohAlyn a răspuns:

Adevarat a inviat! Fie ca lumina Sfanta a Invierii sa va umple sufletele de pace, credinta si fericire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat a inviat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat a inviat. uite satanistul face precum un coleg de-al meu, caruia i-am spus; Hristos a inviat. iar el; stiu ma.am auzit la masina 2 ca de acolo vin acum.