| Amelia75 a întrebat:

Hei, stie cineva daca incepand cu 15 mai se deschid bisericile?

Răspuns Câştigător
| MacaveyMarius a răspuns:

Da, doar în curte ai dreptul sa stai cu respectarea distanței sociale în timpul serviciului religios. Iohannis a zis ca dacă creste nr celor infectați atunci se reintra în stare de urgenta și practic pot sa le închidă iarăși ca acum.

5 răspunsuri:
| Amelia75 explică (pentru MacaveyMarius):

Asta e valabil la toate culturile?

| leo59 a răspuns (pentru Amelia75):

Da, la toate cultele.

| Digikey a răspuns:

Si nu aveti voie sa lingeti aceeasi lingurita.

| Holiday a răspuns:

Se deschid, da. Gata, puteti iesi din ele.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu s-ar mai deschide deloc, ar dispare virusul religiei, care atacă creierul, de nu mai poți gândi cu el.