| AlexeHellsing a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lCPtcRSJiQU
Mai mergeți la Sfânta Biserică?

9 răspunsuri:
| AnnaMaria27 a răspuns:

Intotdeauna melodiile bisericesti vor fi minunante, divine si placute la auz! happy

| Lizzu a răspuns:

Buna

Nu prea des in ultimul timp... ultima oara am intrat acum vreo luna si ceva,doua luni si nimic nu a mai fost ca inainte.
Am fost de doua ori,dar si a doua oara, nimic.
Nici un feedback, daca intelegi ce vreau sa spun.

Nu stiu daca o voi mai face.
Inainte simteam sa merg, ma atragea ceva intr-acolo.
Pentru moment nu simt sa merg, nu simt nimic.

Tu mai mergi?

| danay72 a răspuns:

Trebuie sa ne facem timp sa avem o relatie stransa de prietenie cu Dumnezeu si sa aplicam ceea ce ne cere prin Biblie. Iacov4:8

| AlexeHellsing explică (pentru Lizzu):

În general acest fapt este amplificat de legătura strânsă cu lumea cotidiană și. Mai pe scurt, biserica,, sponsorizează,, viața trecutului, relația omului prin muncă și încercări, astfel purtând o relație solidă dintre divin-teluric. Așa suntem astăzi, contemporani cu ce ni s-a oferit sub titlul: O viață mai ușoară și fără griji. Iar răspunsul la întrebarea ta este: Îmi dau silința.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
De ce aș merge?

| sitărescu a răspuns:

Dacă ne ajută Dumnezeu să ajungem și să rezistăm.

| Lizzu a răspuns (pentru AlexeHellsing):

Tocmai,ca nu sunt implicata destul in viata cotidiana.
Am alte perspective happy

Atunci fa ce simti, da silinta.

| AwaZoh98 a răspuns:

Ce frumooos! day dreaming

| BlitzkriegJack a răspuns:

Da' ce am nevoie eu de concerte, cand pot asculta pe youtube?