NOname
| NOname a răspuns:

Câți credincioși, atâția dumnezei.
Fiecare îi însușeste propriile sale gânduri și tinde să-l deseneze după propriul său plac, urmărindu-și interesele.

"God thinks..." - o scuză perfectă.

| LoveToHate a răspuns:

Nu stiu cat de adevarata e melodia asta.
Dar imi plac versurile:"God thinks the sun revolves around the Earth".laughingGod thinks you're an idiot.laughing
Ma amuza melodia.
Oamenii de aici, ori nu stiu engleza(ma indoiesc, versurile nu sunt grele), ori nu vor sa accepte adevarul, ori nu vor sa-ti raspunda.

| NoShit a răspuns:

Adevărul crunt într-o melodie. Nu mă miră faptul că puţini îl acceptă, asta deduc din multitudinea de oameni care ţi-au răspuns. Nu ştiu dacă să zic că-mi place sau nu melodia. Sper că ştii ce zic.

Întrebări recente