| ShowTim3 a răspuns:

Ce commentruri handicapate(pe youtube ) cica suna a manea, ascult parazitii de mult si ii iubesc, deci as injura de toti manelistii si de moriti lor da nu suna a manea aia laughing
Vorba lui Cheloo, daca ar fi presedinte ar impusca in cap jumate de populatie, iar restul dau un test de 20 de intrebari, daca il pica impuscati in cap si aia laughing cred ca ar ramane in jur de 200000 de romani daca ar face asta.

| BeetleJuice a răspuns:

Nu e foarte tare de ce ai crede asa-ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e gata ai pacatuit ne vedem in iad