| Isaia a întrebat:

INTREBARE PENTRU ATEI: Daca Dumnezeu nu exista, atunci cum explicati faptul ca preotii au puterea de a sfinti lucruri? (aghiazma, icoane, etc).

De unde au puterea aia daca nu de la Dumnezeu?

94 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Mai buna ar fi fost intrebarea: De unde au puterea de a vindeca oameni? (ex: parintele Arsenie Boca)winking

| Crâstoşelul a răspuns (pentru Isaia):

Apa sfințită are mai multe bacterii decât un rahat. Ce spun preoții, că apa sfințită n-are bacterii, sunt doar minciuni.

| Crâstoşelul a răspuns:

Ești proastă.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Sau intrebarea ideala:Cum a invatat Arsenie Boca sa se foloseasca de Efectul Placebo?