| anonim_4396 a întrebat:

Iti place madularul? Este el fructul interzis din biblie?!

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Da.Sexul a fost fructul interzis spus pe cuvinte diplomate.Ma bucur ca ai inteles ceva din biblie.Toate pacatele si uni ar spune ca si viata si alegerile noastre se invart in jurul sexualitati.Nu te masturba si traieste in sanatatewinking.Te vei vindeca de pacatul suprem.De asta biserica zice sa nu faci sex inainte de casatorie{pare ca ei au inteles mesajul bibliei}

11 răspunsuri:
| CryChristiAN a răspuns:

Eu nu inteleg de ce este asa de obsedata ( ca sa nu spun altfel) de ce se intampla acum zeci de mii de ani in rai si de Lucifer, cand prezentul merita trait si numai la faptele Domnului sa ne gandim.
Iti sugerez sa te duci pe la Biserica, sa faci plimbari in aer liber ca nu prea e normal la intrebarile pe care le pui.

| CryChristiAN a răspuns:

Nu, nu-mi place.

| CryChristiAN a răspuns:

Nu... Doamne fereste nu am zis asta... doar ca nu merita sa te gandesti la faptele periculoase ce s-au petrecut acum mii de ani. Crede-ma ca am trecut si eu prin aceste chestii sa descopar ce se intamplase, dar cu ajutorul Domnului am trecut peste.

| IMINENT a răspuns:

Of, nebuno!

| IMINENT a răspuns:

Nu, mai, eram sarcastic.
Daca iti place, da-i bice.

| Polaris a răspuns:

Îmi iubesc cu îndârjire penisul și i-am făcut altar în toaleta din curte.

| MMihai a răspuns:

Iti place madularul? Este el fructul interzis din biblie?!
http://ro.wikipedia.org/wiki/Yin_%C8%99i_Yang
Acum cred că am priceput, ce numești tu LingYang.

| LoveToHate a răspuns:

Ce e ala "madular"?

| TrentonChase a răspuns:

Da tie iti place?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un baiat care se ascunde sub avatarul ce reprezinta o fata ne da mult de gandit thinking, tie iti place?batting eyelashesbatting eyelasheshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taci ca esti baiat rolling on the floor