| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Este adevarat ca servitoarea reprezinta fructul interzis pentru sot si gradinarul fructul interzis pentru sotie?

Răspuns Câştigător
| MrLucas a răspuns:

In Romania putina lume isi permite asa ceva, deci se rectifica:
-bona e fructul barbatului
-instalatorul/electricianul e cel al femeii.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru MrLucas):

Excelent, putem lua in calcul si postasul in cazul femeii

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da ai dreptate man, eu din pacate n-am gradina la vila de teama sa nu ma inseala nevasta pe gratis da servitoare am, daca ma inseala sa o faca pe banii

| neutrino a răspuns:

Este ceva adevar in toate acestea, dar nu este o regula. In cazul in care, servitoarea ( ce cuvant urat!) si gradinarul sunt in varsta iar stapanii (!?) sunt tineri, atunci cei doi angajati se pot cupla ei.

| R0R0 a răspuns:

Orice e posibil! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În telenovele laughing.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Si de unde crezi tu ca sunt inspirate telenovelele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))) Nice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti pregatit sa faci fata adevarului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da cine își mai permite o servitoare și un grădinar în zilele noastre? laughing