| AntipaticuPreasfant a întrebat:

La pocaiti, tata pocait, ca sa fie sigur ca fiica sa pocaita e virgina pana la casatorie, ii face o pereche de chiloti metalici, iar la casatorie, ii maneaza cheia ginerului ca sa deschida lacatul?

19 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

La ce părinți au săracele nu cred că vrea cineva sănătos la cap să facă sex cu ele, deci nu e nevoie să-și ia măsuri de protecție...

| FucktheSystem a răspuns:

Vrei să te pomenești cu toată haita de pocăiți la tine la ușă cu furci și topoare că ai condamnat-o pe una de-a lor la veșnicie în iad?
Nu prea cred, dacă violezi violează și tu o ortodoxă, altceva...

| FucktheSystem a răspuns:

Să-ți fie rușine, nu credeam că-ți vânezi victimele pe siteuri pentru proaspete mămici, nici chiar așa...
http://www.eumama.ro/

| FucktheSystem a răspuns:

Mișto și pentru ele, că dacă au un copil prost care nu o să-l suporte sau de care nu o să fie în stare să aibă grijă zic că e din viol și scapă repede, ar trebui să-ț mulțumească.
Oricum am ghicit, asta era, vroiai să violeză mămici?hee hee

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

laughing
Ai imaginatie, mai.

| Trinitas a răspuns:

Nu cred, dar tot imi pare rau de saracele fete, nu pot sa traiasca normal datorita prostiei parintilor.

Răspuns utilizator avertizat
| sandra2012 a răspuns:

Dar de ce esti atat de sigur ca toate pocaitele sunt virgine in noaptea nuntii?

| Klepto a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la "Barbati in izmene".

| Bogdanux a răspuns:

Gigele, mi-ai facut ziua (sau noaptea?!). Numai bine.

| morningstar a răspuns:

Doamne, cata imaginatie poti sa ai? N-ar fi simpatic sa-ti folosesti capul cu folos? Si acum ce astepti, sa iti raspunda toata lumea in cor DAAAAA sau NUUUU?

| Minks a răspuns:

S-au modernizat. Acuma is tanga din fibra de carbon cu inchidere centralizata. Primesti telecomanda. Daca incerci sa ii deschizi cu forta piuie. happy

| caractere a răspuns:

Ii pune si botnita!
Ca pocaita aia mica e cam rebela...

| DidiChanx3 a răspuns:

N-am auzit de o prostie mai mare oh go on

| eugenl a răspuns:

Nu e deloc asa. Nu e nevoie de obiecte. Centura de castitate e ceva simbolic, iar la ei se partreaza traditia. Inainte oamenii practicau si asa ceva, si crestinii, dar acum s-au pierdut traditiile

| Simpatic a răspuns:

Lol asta e buna, tu chiar ai spus-o serios sau si u crezi ca e o gluma? pocaitele fac oral de is profesioniste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si atunci cum isi face nevoile?

| мιcυтѕαααα a răspuns:

laughing rolling on the floor doamne! Esti cumva nebun? Sigur te simti ok? rolling on the floor)

| Cordi a răspuns:

90% da