| AltcinevaPeAcestCont a întrebat:

Mă adresez celor care mi-au raportat ultima întrebare! Aveam şi eu 47 de răspunsuri şi nici nu am apucat să le citesc! Pentru cei care nu ştiu am cerut o părere.M-am săturat să mi se spună că sunt doar un fanatic religios disperată(da,sunt fată).Mie ciudă că mi-aţi raportat întrebarea care nu încălca nicio regulă,aşa că vă raportez administratorilor site-ul şi am să dovedesc că eu sunt cea care are dreptate! Se poate aşa ceva? Puţin îmi pasă că îmi raportaţi şi întrebarea asta pentru că se pare că vă enervez,nu-i aşa? N-am venit pe site să mă iau de păr cu voi şi nici să vă oblig să credeţi în Dumnezeu,credeţi în ce vreţi! Eu doar vă cer părerea pentru că tot ce iubesc mai mult pe lumea asta sunt prietenii,familia şi Dumnezeu! Vreau să citiţi straight face tot! Dumnezeu fie cu voi,fraţilor! Vă mai spun încă odată:NU mă mai raportaţi, NU merit asta! straight face

40 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru AtelierDeReparatUseriTPUdefecti):

Cum strici matale frumusete de "plangere"..pfff
Copila ce sa mai inteleaga?;))

https://www.youtube.com/watch?v=U23FCSnMGHM

| Al99 a răspuns (pentru Nucreeed):

"Du-te si vomita-ți inepțiile la alta categorie, TA sau atei care se cred amuzanți.
Nu injur copii iar ca sa evit sa le citesc
aberațiile si frustrările, folosesc butonul ignore.
Nu se poate purta o discuție civilizata cu tine deoarece nu esti in stare.
Vorba proverbului:
"Nu te certa cu un prost, deoarece ceilalți s-ar putea sa nu sesizeze diferența"

| Klepto a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Sa vezi ce dereglare a intregului sistem solar ar fi survenit dupa pup, ca tot suntem la religie, sa nu o dam in blasfemii si sa nu deschidem cutia Pandorei.
Daca nu crezi, te invit sa te uiti pe geam, acuma este frumos si cald, ma sacrific eu si las pupul pe mai tarziu, de dragul umanitatii.

| RuxandraBianca a răspuns (pentru Mădă0611):

Neuronii mei oglinada sunt pe faza?
nu mai spune...cred ca ai unul si ala o fi murit de singuratate.eu, eu nu am vazut niciodata un om ca tine. esti dezolanta.

| Hombre a răspuns (pentru Klepto):

Daca pleci la revolutii cu NOname sa-ti dau noul hibrid capro-cal, bun de calarit pentru un cur mai rasarit, cu coarne ascutite si varful de otel, behăie si nechezează si produce căcărează. laughing Pe unde bantui mah?

| Mădă0611 a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Nici nu stii ce sunt aia, nici n-ai stii, dar hai sa dam un google. Ti-am zis, sterge-ti mucii ca deja imi pierd rabdarea cu specimene ca tine si s-ar putea sa iti intorc vorbele, personalizate, bineinteles.

| Klepto a răspuns (pentru Hombre):

Eu semnez o condica in fiecare zi, nu ma intreba pe unde, tu cam somezi. Te-ai apucat de hibridare, Dr. Moreau? Eu iti spun sa combini oaia, porcul si vaca, ca tot vine sezonul gratarelor, sa vezi ce pasta de mici buna iese din mutantul ala. Fugi repede ca spionajul industrial este peste tot, http://www.osim.ro/
Cand faci si vaca de kobe care da din fiecare sfarc un altfel de licoare parfumata, sa ma chemi pentru degustare.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Poate, doar poate, gresesc eu, insa poti cere reanalizarea intrebari, iar in cazul in care nu incalca nici o regula va fi repostata, cu tot cu raspunsuri.

Fiecare parte are fanaticii ei, trebuie doar ignorati, nu arata ca "te oftici". Inteleg, ca esti suparata si ca vrei sa linistesti, dar nu arata ca te oftici.happy

| 4b a răspuns:

Meriti sa fii iubitawinking