| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca ii faceti un favor lui dumnezeu si va asigurati un loc in rai daca imi raportati intrebarea?
Dumnezeu a facut sex prin duhul sfant cu maria ca sa il nasca pe isus?
(o sa ajungeti in iad daca imi raportati intrebarea)

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| monstrulet a răspuns:

Asa si?

| Hombre a răspuns:

@misumisu, vrei sa pari interesant!? Chestiunea e fumata si total aiurea, nu sunt credincios insa e o treaba stiuta si nu are rost rastalmacirea de prost gust si idioata "Dumnezeu a facut sex prin duhul sfant cu maria ca sa il nasca pe isus?" Cuvatul "Sex" nu se gaseste in biblie. Si din cate stiu eu "maria" si "isus" se scrie cu!? Ia să trecem noi in agenda inca unu' care trebuie trimis din nou la scoala.

| AndreiGabi a răspuns:

Copile,nu stau sa iti dau detalii pentru ca nu ai gandit cand ai pus intrebarea si sunt absolut sigur ca nu o sa gandesti nici la citirea raspunsurilor.
Vreau doar sa iti explic ceva legat de limba pe care o scrii si o vorbesti:orice nume se scrie cu litera mare. Si pe viitor joca un joc ceva, religia nu o sa o intelegi curand.

| cristinacrissss a răspuns:

Nu o sa ajungem in iad doar dacaspui tulaughinglaughinglaughinglaughing Si NU. Dumnezeu nu a facut sex cu Maria. Maria era fecioara atunci cand l-a nascut pe Iisus. Iisus s-a nascut printr'o minune dumnezeiasca

| Minks a răspuns (pentru cristinacrissss):

Ce iti da certitudinea asta, ai fost in calitate de medic ginecolog acum 2011 ani + 9 luni ca sa ne spui cu atat vehementa ca Maria era virgina?

| cristinacrissss a răspuns (pentru Minks):

In primul rand: nu am fost acolo acum 2011 ani + 9luni ca sa va spun voua ca Maria era virgina. "Fericiti cei n-au vazut si au crezut". Iisus nu se putea naste dintr-o femeie desfranata.
In al doilea rand: nasterea lui Iisus a fost o minune.
In al treilea rand:daca tu nu crezi asta e treaba ta si mare pacat faci in fata Nascatoarei de Dumnezeu. Dar nu o sa iti dai seama acum de pacatul tau. O sa zici ca sunt e crestina din aia nebuna care cine stie ce incearca sa spuna si ea aici. O sa iti dai seama si o sa regreti cand Dumnezeu nu o sa te lase sa treci in Imparatia Cerurilor si El nu o sa mai fie cu tine. Atunci o sa regreti si o sa iti para rau.

| Minks a răspuns (pentru cristinacrissss):

Eu doar te-am intrebat de unde ai certitudinea asta, nu am negat ce tocmai ai spus.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Dupa ce ajungi in clasa a 4-a mai vorbim.

| ganton a răspuns:

@Atotstiutorul gandire libera e una. insultele, intrebarile malitioase, licentioase altawinking.

| mariusxd a răspuns:

Cum ai ajuns la concluzia asta?happy trist

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o raportez ma ca la cat santeti de prosti nu merita efortul.voi va raportati singuri...da la prostia generala unde detineti recorduri inimaginabile.santeti tari.iar cu iadul, ce sa spun? crezi tu in iad?

| Atotstiutorul a răspuns:

ORDON din nou unui administrator/moderator sa stearga intrebarea
-aici nu ai voie sa ai o gandire libera

| SugaaarFree a răspuns:

Uite aici om credincios, care bate cruci la fiecare colt de strada unde e cate o biserica.