| Narfundo a întrebat:

Observi si tu ca la propriile noastre intrebari, daca revenim peste ceva timp, putem sa ne oferim cel mai bun raspuns?! Sunt curios ce raspuns imi voi gasi si pentru asta.Sunt al nbi de >nebun

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Na ca am raspuns dap se repeta pentru ca unora le e lene sa caute big grin si nu numai dar mai repede primesti raspunsul decat sa cauti [mura'n gura vor toti]

| CryChristiAN a răspuns:

Eu am observat de cand am venit pe TPU. si da, mereu imi zic ca se putea mai bine:d

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ma amuz cand ma uit la intrebarile anterioare, cand eram mai prost(decat acum :)) ) :

http://www.tpu.ro/......e-care-il/

F*uck yeah :))

| WR104 a răspuns:

Nu esti nebun, esti dezechilibrat mintal.
Numai bine!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Zicea cineva ca daca ne punem intrebari mai devreme sau mai tarziu le gasim noi raspunsul. Tot noi.

| Raniia a răspuns:

Raspunde-i nebunului dupa nebunia lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am observat asta.

| LoveToHate a răspuns:

Si? Ce legatura are cu religia?