| Zenicide a întrebat:

OGFurious umileste TOTI ateii in noul clip :)) 10 Facts to Shut Atheists Up
http://www.youtube.com/watch?v=N4kMwQtlrqo

Alt videoclip in care ataca direct ateismul: http://www.youtube.com/watch?v=IlBLOJnrui0

Cum comentati?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Hillbilly 1 Atheist 0 laughing))

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma. chiar asa.le-a luat praful de pe toba, ateilor.acuma ce se fac ei fara praf pe toba? la fel si noua crestinilor.ne-a dat apa la moara.da e cam stricata moara.prost moment si-a ales.

| Zenicide explică (pentru anonim_4396):

Da ce. ai acum zici aici, ca eu acolo roz cand eram. da e la fel cand zburau sub apa. pentru. ca de aia. ne-a jucat bomboane. acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| Dandanache a răspuns (pentru the2k):

Tipul se da prost pentru a ridiculiza prostia unora dintre crestini. Fiecare intrebare e deosebit de ridicola.

| Zenicide explică (pentru M25M):

laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Alt american lipsit de minte astia se inmultesc pe acolo

| Dandanache a răspuns:

Vad ca ironia baiatului e prea fina pentru ateii de pe TPU.

| Inferno a răspuns (pentru Dandanache):

Nu pot sa cred ca nimeni nu s-a prins cat de ironic este individul din videoclip...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaa de fapt el e destept si teligent da face pe prostul. ezista riscul sa ramana asa.ori e prost da face pe disteptul.si daca nu e si fudul atunci nu e prost destul.da voi pi TPU cum santeti? cine da masura? ia sa aud si eu cebva inteligent ca sa nu zic intelept ca oricum nu stiti ce inseamna?

| Inferno a răspuns (pentru the2k):

"Biblia este adevarata, pentru ca Biblia spune ca este adevarata."
laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Simpatic pamflet.
Mi-a plăcut cum se abținea să nu râdă...

| IMINENT a răspuns (pentru Inferno):

Asta e chiar un argument considerat solid de crestini laughing

| Zenicide explică (pentru the2k):

"I had a dog for 15 yeas. Guess what? Still a dog!" laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns (pentru Zenicide):

Deci, ta-dam! Nu exista evolutie. Am trait in minciuna broken heart

| TrentonChase a răspuns (pentru RAY):

E ateu sa stii, el ironizeaza argumentele teiste, este foarte interesat de stiinta...

| TrentonChase a răspuns (pentru Inferno):

Asa e...el e ateu convins il stiu de mult timp face mereu clipuri amuzabte is curios daca crestinii si-au dat seama happy