| Zenicide a întrebat:

OGFurious umileste TOTI ateii in noul clip :)) 10 Facts to Shut Atheists Up
http://www.youtube.com/watch?v=N4kMwQtlrqo

Alt videoclip in care ataca direct ateismul: http://www.youtube.com/watch?v=IlBLOJnrui0

Cum comentati?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Hillbilly 1 Atheist 0 laughing))

| Zenicide explică (pentru M25M):

laughing)

Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Simpatic pamflet.
Mi-a plăcut cum se abținea să nu râdă...

| Dandanache a răspuns:

Vad ca ironia baiatului e prea fina pentru ateii de pe TPU.

| Inferno a răspuns (pentru Dandanache):

Nu pot sa cred ca nimeni nu s-a prins cat de ironic este individul din videoclip...

Răspuns utilizator avertizat
| Inferno a răspuns (pentru the2k):

"Biblia este adevarata, pentru ca Biblia spune ca este adevarata."
laughing

| IMINENT a răspuns (pentru Inferno):

Asta e chiar un argument considerat solid de crestini laughing

| TrentonChase a răspuns (pentru Inferno):

Asa e...el e ateu convins il stiu de mult timp face mereu clipuri amuzabte is curios daca crestinii si-au dat seama happy

| RAY a răspuns:

Alt american lipsit de minte astia se inmultesc pe acolo

| TrentonChase a răspuns (pentru RAY):

E ateu sa stii, el ironizeaza argumentele teiste, este foarte interesat de stiinta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma. chiar asa.le-a luat praful de pe toba, ateilor.acuma ce se fac ei fara praf pe toba? la fel si noua crestinilor.ne-a dat apa la moara.da e cam stricata moara.prost moment si-a ales.

| Zenicide explică (pentru anonim_4396):

Da ce. ai acum zici aici, ca eu acolo roz cand eram. da e la fel cand zburau sub apa. pentru. ca de aia. ne-a jucat bomboane. acolo.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaa de fapt el e destept si teligent da face pe prostul. ezista riscul sa ramana asa.ori e prost da face pe disteptul.si daca nu e si fudul atunci nu e prost destul.da voi pi TPU cum santeti? cine da masura? ia sa aud si eu cebva inteligent ca sa nu zic intelept ca oricum nu stiti ce inseamna?

Răspuns utilizator avertizat