| Zenicide a întrebat:

SOCANT! Ateismul distrus cu o singura intrebare! Cum comentati?
http://www.youtube.com/watch?v=IlBLOJnrui0

Răspuns Câştigător
| TheDarkEmpire a răspuns:

"We know what the bible says is true, because the bible says it's true"
rolling on the floor

18 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Trebuie să fi limitat să nu-ți dai seama că nenea ăsta face mișto de creștini...

| Zenicide explică (pentru FucktheSystem):

Mersi, trebuia sa strici totul. Eu vanam limitati.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Zenicide):

Limitații se laudă și după citesc comentariile!
Oricum, dacă e nesesar se șterge și comentariul.

| Zenicide explică (pentru FucktheSystem):

Thou shalt be remembered!

| monstrulet a răspuns (pentru Zenicide):

Crestinii nu prea le au cu engleza, din pacate. Daca gaseai in romana puneau botu multi laughing

| Paulla a răspuns:

Ah, fir-ar! Chiar nu ştiu ce să spun! Ce logică fără cusur în această problemă... M-a lăsat fără cuvinte.
Ce cretini îndoctrinaţi mai sunt unii...

| monstrulet a răspuns:

Ce am mai ras rolling on the floor

| Nuvăsufăr a răspuns:

Mă mir că are doar 20 de mii de views.

| MyObsession a răspuns:

Citez ce a spus darkempire şi continui cu: omul ăsta e mai prost decât o coajă de portocală.

| GusWaters a răspuns:

Rednecku' face trolling, poti sa iti dai seama dupa fetisoara si vocea lui de sudist de Alabama. Sweet home Alabama, lo'd imma comin' back to you! laughing

| trolololo a răspuns:

Tipu din clip face mișto de o tipa care a pus aceiași întrebare, numai ca aia în prostia ei a fost serioasa.

| eucumine010 a răspuns:

Ce ignorant. "who wrote the bible?" for real dude? laughing)))))))))))) you stupid MF.

| nesuferit a răspuns:

Am ramas fara cuvinte laughing

| Andrei7520152 a răspuns:

Sa si mor de nu, e chiar SOCANT laughing hai ca tipul e doar un troll. nu vedeti categoria? 'comedy' duhhh!

| MishuD a răspuns:

Aahahaha, nice trolling dude.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mi-l bagi la inaintare pe sudistul asta retard? laughing Ai ceva la procesor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ateismul niciodata nu va vi distrus, nu-mi pasa de video ala prefer sa nu ma uit si ma doara capu cand vad handicapati mintali, ateismul este libertatea omului de a gandi pe baza unor dovezi solide, chiar am vazut azi un doc frumos in care se spunea intreaba orice preot exista dovezi ca exista dumnezeu? va spune nu, pentru ca credinta nu inseamna dovezi si a crede in ceva, orice ar veni chiar daca ateii din toata lumea sunt putini nu va niciodata apropo cineva spunea ca suedezi is fanataci tin sa aduc aminte ca singura tara atee e suedia http://ro.wikipedia.org/wiki/Suedia

| LaraClarice a răspuns:

(Http://www.ptroa.co.il/petition/ semneaza si da-o mai departe)