| Silyca a întrebat:

Pentru atei.Ateu=Neg existenta lui Dumnezeu. Poti nega doar ceea ce exista. Voi vreti o dovada ca Dumnezeu exista cum sa obtineti dovada daca il negati?

66 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai decenţă în avatarul tău. Avatarul tău există, la fel ca şi decenţa şi neg existenţa ei în poza ta. Dar nu neg că nu ai un c""""""" fain. Vezi, înţelegi acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa ziceam şi eu. Nu te teme, aia e partea cu care a judecat întrebarea, asta voia să ne arate, f""""""""s!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu tot nu inteleg ghilimicile astea puse in loc de litere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Am încă sentimentul că E.C mă vrea suspendată, aşa că mă feresc pe cât posibil. Nu mai ştii ce mi se întâmplase vara asta?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da,dar eu ziceam ca sunt prea multe,si pana si eu, la cat de centaur in injuraturi si profanitati sunt, nu stiu injuratura asa lunga care sa inceapa cu f si sa termine cu s...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Unde pielea lui satan e răspunsul tău? A dispărut ca prin minune!