| abcdefg1234 a întrebat:

Ateilor m-am uitat pe wiki si am vazut cvoi neaga existenta lu Dumnezeu. Deci voi nu recunoaste pe dumnezeu ca stapanu vostru. Adica il negati pe el ca stapan. Adica nu il recunoasteti.
Cand intreb un ateu daca e dumnezeu el spune canu. Adica ca nu exista. Deci ii neaga existenta. Nu il recunoaste.
Daca intrebi orice ateu iti neaga existenta. Adica se contrazice pe el ca nu este adevarat. Ca nu este Dumnezeu. Dici refuza sa fie.
De ce ateilor?

5 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Invata mai intai sa scrii, ca se vede ca esti ultimul distrus.

| Minks a răspuns:

Si profa de romana a zis: amen bro', nu treci in clasa a 6-a.

| muffy1 a răspuns:

Pai daca nu cred ca exista dzeu ce ai vrea sa raspund? ca exista? daca nu cred, logic ca voi spune ca nu exista, doh

| GodBlessYou a răspuns:

Un pui de Eminescu!

| ombladon a răspuns:

Ba analfabetul pu*ii mele, taci ca esti prost!