| Inferno a întrebat:

Pentru crestini:
Puteti sa-mi demonstrati ca Bigfoot exista?

17 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu vezi cat de complexa e lumea din jurul tau? bigfoot a creat totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce demonstratii mai vrei ma? ca pamantul se invarte in jurul soarelui si nu invers? ca aa calda ezista de mult si nu e inventata? ca ezistenta poate fi o iluzie si noi traim o mare minciuna, ori ca prostia ezista si ma uit chiar acum la ea, are si un nume?

| BlackSulphur a răspuns (pentru anonim_4396):

" ca ezistenta poate fi o iluzie si noi traim o mare minciuna"

Too much Matrix.

| RuxandraBianca a răspuns:

Pentru atei(aia care-s cu stiinta): poti sa-mi demonstrezi ca s-a produs bigbang-ul? ca eu n-am vazut cu ochii mei asta si nu cred... laughing

| ErrorFound a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Parca ti-am mai explicat: Ateii nu sunt savanti. Unii dintre ei aleg stiinta ca o alternativa la explicatiile bisericii.

| RuxandraBianca a răspuns (pentru ErrorFound):

Ok. nu o sa va inteleg niciodata. nici nu am cum.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si stii si la ce te ajuta ca stii?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Poate e un om care a suferit de acromegalie, sau a avut mutatii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RuxandraBianca):

"eu n-am vazut cu ochii mei asta"... deci nu accepti nici varianta religioasa cu zei nu? Nu ai vazut cu ochii tai un zeu care sa creeze ceva deci nu poti sa accepti nici varianta respectiva.

| RAY a răspuns:

Fii calma ca si voi crestini cand e vorba de moarte va grabiti la doctor, acuma cu definitia familei logic ca e dintr-un barbat si o femeie ce e rau in definitie? daca voi crestini sunteti asa buni de ce va comportati asa?

| S3D4n a răspuns:

Ce doamne aveti straight face Bigfoot nu exista! Credeti ca ar crea Dumnezeu asa uratanii =]]] cum ar fi Mothman, Stick Man, Blody Mary etc?

| mariaalessandra a răspuns (pentru S3D4n):

Daca si astia ne-ar chinui atunci ce ar fi?

| RuxandraBianca a răspuns:

Ai mare dreptate in tot ceea ce ai spus. si faza cu bancul lol rolling on the floor

| trolololo a răspuns:

laughing Eu am fost de câteva ori aproape de moarte. Nici o secunda nu m-am rugat. Deci argumentul tău e invalid.

| trolololo a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Vezi aerul? Nu? Dar crezi in el?

Uite dovada Big Bang-ului:
http://www.descopera.ro/dnews/6503868-universul-dezvaluit-intr-o-imagine

| RandomDeTot a răspuns:

Nu putem ca nu exista.