| alexandra2859 a întrebat:

Pentru crestinii.
de ce nu vreti sa credeti ca isus a avut o sotie(pe maria magdalena) si o fica?

om nu a fost si el?

adica nu a avut dreptul sa faca s*x?

32 răspunsuri:
| MoCooLLoCo a răspuns:

Onile esti nebun, probabil ca faci parte dintr-o secta, ca Iisus nu a avut sotie, nuci copii.El a fost fara pacat in lumea asta ai nu a vrut nici o data ca omenirea sa creada asemenea minciui de la diferite secte.Caci el stia ce va veni in viitor.Imi pare rau de tot ca crezi asta, dar te sfatuiesc sa menitezi si mai ales sa te interesezi de la crestini, in special de la un duhovnic bun. Sper ca te-am ajutat.

| alexandra2859 explică (pentru MoCooLLoCo):

Da mai "onile'
si tu probabil esti un agramat care nu stie ce zice.

onile, nuci, menitezi?
ei inventat cuvinte noi?