| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Pocaitii spun ca este pacat sa faci sex oral si anal!
De ce?

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Din pricina aceasta, Dumnezeu i-a lăsat în voia unor patimi scârboase; căci femeile lor au schimbat întrebuinţarea firească a lor în una care este împotriva firii;

| MMihai a răspuns:

Sex anal, este împotriva normalității sexuale.

| sandra2012 a răspuns:

Fiecare face ce vrea, cand vrea, cum vrea si crede ce vrea. Iar esti obsedat de pocaiti? Sunt tot oameni, nu intelegi? Ce tot aveti cu ei?

| Danutza27 a răspuns:

Pai stai ma asa ca si Crestinii Ortodocsi zic la fel. Pentru a afla de ce,recomand sa citesti cu luare aminte Biblia, poti sa ostenesti mintea sa citesti si din Sf Parinti. Tu ce ai gindit in mintea ta n,,, a arunc pietroiul in apa si pocaitii sa il scoata.

| CandyTetris a răspuns:

Care pocaiti? Inafara de penticostali si batrani din cate stiu eu sunt destul de ok cu orice, cat timp e 1 pe 1 si nu se include o camera video.

| DreamAutopsy a răspuns:

Nu-i păcat, e scârbos laughing

| Infernia a răspuns:

Si tu ii crezi? laughing

| baru a răspuns:

Sall. Sa fim seriosi!

| Mirceamrc a răspuns:

Sunt prosti

| mona a răspuns:

De ce spun asta cand ei sunt asi in domeniul asta[doar se vede dupa turma de copii care o au majoritatea?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar pocaitii spun asta happy
Dumnezeu a ras de pe fata pamantului Sodoma si Gomora tocmai pentru aceste pacate. Sunt relatii impotriva firii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu sant crestin.siti spun ca poti suge pe.a cat vrei, daca nu esti pocait.si poti sa te babardesti in ce gaura vrei si ai.si oricine are naravurile tale tot la fel.cine va opreste? dar nu pocaitii spun ca e pacat. Dumnezeu spune asa ceva, si sfintii.

| Jemna_Mihaela_1964 a răspuns:

Serios!? Nu credeam asta! O spun doar cu cuvintele, o fac pe de ascuns!