| navarre a întrebat:

Priviti unde poate duce indoctrinarea religioasa,priviti cum un copil indeamna o cireada de oameni sa creada intr-un anumit fel in Dumnezeu, si culmea cireada de oameni raspund exaltati cu acelasi patos!
http://www.trilulilu.ro/......sa-fie-cre

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru the2k):

Mai sarmanule.Ce ai patit? Ti s-a ars acel neuron ca te-ai gandit asa mult la ce spui acum sau ce ai spus mai inainte? Sau este doar un vuiet de disperare al prostiei care deja nu mai are loc in capul ala sec..EU te las dobitocule ca nu am cine vorbi cu un specimen asa "inteligent" si "evoluat" ca tine. Si uite ca te las si sa ai ultimul cuvant ca sa fi tu al' cel multumit: deci te astept sa imi scrii alte tampenii din astea dar sa stii ca o faci degeaba. Ai dat dovada de prea multa prostie ca sa mai fi luat in seama de mine.