| razvan_8236 a întrebat:

Romania este singura tara din lume unde succesul nu are succes?

Răspuns Câştigător
| MagdaLove a răspuns:

Da

24 răspunsuri:
| mihaitaLGP a răspuns:

Romania are succes, mai mult sau mai putin. Nu avem experienta si pot zice chiar capacitatea sa intelegem tot ce coexista simultan, tot ce se intampla simultan. Sunt tari mai dezvoltate, dar si tari mai sarace. Peste tot e atat bine cat si rau, mai mult sau mai putin.

| razvan_8236 explică (pentru mihaitaLGP):

Am uitat sa spun e o zicere a Parintelui Arsenie Boca

| BlackSulphur a răspuns (pentru razvan_8236):

Cum, deci unui preot nu ii mai ajung banii? Caci eu asta inteleg din ceea ce ai scris... Pare prea dubios sa fie adevarat, chiar daca luam invedere faptul ca "slujitorii domnului" sunt niste hapsani.

| razvan_8236 explică (pentru BlackSulphur):

Tu sti cine a fost Arsenie Boca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Ieri am obtinut un mare succes pentru Campionul Zilei dar acesta fiind un site Roanesc a denotat o neseriozitate totala si a iesit pe primul loc una cu aproape 300 de raspunsuri in urma!

| razvan_8236 explică (pentru anonim_4396):

Roanesc (Romanesc) tii foame dupa seriozitate si manci litere,

| dragos9234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce chestie.
Acelasi lucru am patit si eu

| razvan_8236 explică (pentru dragos9234):

Mai citeste odata si vb dupa aia ok, corectam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dragos9234):

! Asta e o bataie de joc! Eu am pus la contact contestatie! Ca nu e posibil deja mi-au facut nervi ca ieri am pierdut atatea ore!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru razvan_8236):

! Oricine mai greseste dar in limita acceptabilului! Nu esti in masura sa imi corectezi MICILE greseli in ortografie! O singura litera WTF!

| razvan_8236 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu is rau atentionam doar pr cui ii se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru razvan_8236):

"pr" Uita-te la ograda ta nu a celui de alaturi!

| razvan_8236 explică (pentru anonim_4396):

Una ii sa papi o litera si alta e sa apesi pe alta din ne atentie oameni nu sunt perfecti si sfinti au avut greseli fata de Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru razvan_8236):

Este acelasi tip de greseala! Am mancat doar un "m"! Si tocmai daca toti facem geseli e ceva normal! Asa ca nu trebuie sa faci observatii fara rost!

| razvan_8236 explică (pentru anonim_4396):

Recunosc nu trebuia pentru ca si eu gresec, din ne atentie.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asa si... cu ce te afecteaza la religie?

| razvan_8236 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Poi cu nimic am postat aici pentru ca era zisa de sf Pr Arsenie Boca

| CristiB93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza doar sa ai mai multe raspunsuri, ci conteaza calitatea lor ca sa castigi, cei de la TPU au analizat si probabil aia avea raspunsuri mai de calitate decat tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiB93):

Au avut calitate! Nu sunt raspunsuri irelevante! Printre ele am si funde!

| dragos9234 a răspuns (pentru razvan_8236):

Nu vorbeam cu tine.

| RAY a răspuns:

Ba hoti au avut succes din 90 pana in azi, daca esti bun la furat esti bine venit pe aici noul slogan

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru razvan_8236):

Oricine putea zice

| Buresbista1 a răspuns:

Hahhah

Răspuns utilizator avertizat