| Pk_Elena_1995 a întrebat:

Salut, ce inseamna cand visezi ca esti insarcinata, si pierzi sarcina, sangerare?

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nimic,visele apar din mulțimea gândurilor.

| Mclaren12 a răspuns:

Nu prea inseamna nimic. Visele vin din subconstient, daca ti-ai putea controla subconstientul, ti-ai putea controla si visele. Daca ai fi avut un vis lucid, atunci era probabil alta treaba.

| CinevaAnonim? a răspuns:

Este doar un vis, nu ai pentru ce sa iti faci griji!

| leapșa a răspuns:

Stiu ca sangele inseamna rusine, restul... n-am habar.
Totusi uita-te aici: http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Gravida

| biwltyad a răspuns:

Nu prea cred ca visele inseamna ceva in general, dar mie imi suna de parca iti e teama sa pierzi ceva la care te-ai straduit foarte mult. Un scop pentru care ai luptat sau ceva de genul, ce esti aproape sa il indeplinesti dar iti e frica ca totul va fi distrus si vei pierde tot progresul si efortul depus.

Imi place sa analizez vise desi de cele mai multe ori vin din pura imaginatie sau din ceva ce subconstientul a retinut din ziua precedenta gen ai auzit de o persoana ca a pierdut sarcina, te-ai gandit ca ai fi insarcinata sau doar subconstientul a inventat asta pe moment. Visele sunt ciudate si uneori vin de nicaieri.