| eunumberone a întrebat:

Cica am auzit ca daca te masturbezi e pacat si se spune ca faci sex cu necuratul! E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Lucică1998 a răspuns:

E păcat sa te mastrbezi da sa nu exageram cu idioțenii de-alea din evul mediu ca faci sex cu diavolul ca suntem si oameni cat de cat deștepți si putem lua o Biblie in mâna si sa vedem cum sta treaba.

31 răspunsuri:
| Seba2013 a răspuns (pentru Prezidentul):

Asa ar trebui, de cand a aparut, dar treaba este ca medicina se bazeaza pe dovezi doar din 1992.
Oricum asta a aparut sa le spele din rusine, pentru ca lumea deja nu se mai lua dupa ei.