| AxyTM a întrebat:

poate suna cam aiurea intrebarea, insa eu am compus un cantec, priceasna, oricum vreti ii spuneti. vreau sa merg duminica la Biserica si sa o cant. insa melodia seama, poate chiar e aceeasi cu cea a unei colinzi. Cel putin asa mi se pare mie. E un pacat in ceea ce vreau sa fac?

6 răspunsuri:
| unbaiatanonim a răspuns:

Dumnezeu ucide oameni pentru asa ceva. Nu e oficial, asa ca nu te baga.

| AxyTM explică (pentru unbaiatanonim):

Tu vorbesti serioslaughing)?

| unbaiatanonim a răspuns (pentru AxyTM):

Evident ca nu. Dar la asa intrebari asa raspunsuriwinking

| AxyTM explică (pentru unbaiatanonim):

Pai, vreau sa fiu sigur ca totul este in regula. Ce e asa aiurea la chestia asta?

| dragos9234 a răspuns (pentru AxyTM):

Pacat nu cred ca este, nu are cum.