| EcstasyW a întrebat:

Salut.Voi credeti in Dumnezeu daca pretindeti ca este real as vrea o dovada.Multumesc

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Argumentele lor sunt valabile pentru orice zeu dar degeaba le spui, ei nu cred in dumnezeu, cred in intersele lor bubu atat, nimanui nu-i pasa de aprpale lui i pasa de el si atat am fost si eu la pocaiti de cateva ori in biserica erau ca sfinti la iesire nici nu te baga in seama aia is mai fanatici restul ortodocsi habar nu au de biblie

35 răspunsuri:
| Lorena011 a răspuns:

Daca nu mergi spre calea Domnului iti spun cu mana pe Biblie ca o sa ai de pierdut. DUMNEZEU EXISTA! Eu iti spun sa alegi calea lui si vei fi binecuvantat!

| EcstasyW explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai si de unde stiu eu ca ala a murit?

| EcstasyW explică (pentru sempreinvolo30):

Tu ai zis ca oameni de stiintanu au gasit viata inca pe nici una dintre planete sistemului nostru solar.Dar i-a gandeste-te si tu, crezi ca noi suntem singuri int-un univers infinit.Ar fi prea egoist sa crezi asta...

| EcstasyW explică (pentru Lorena011):

Arata-mi ca exista!

| Ioscaa1 a răspuns:

Dovada ca dumnezeu exista este biblia nu? Atunci revistele cu Spiderman.IronMan.Hulk.etc.Ele ce sunt? Nu sunt dovezi ca si ei exista? Macar pe ei i-am vazut da dumnezeu nici nu stie careva cum arata.Deci concluzia este ca si Spiderman si dumnezeu exista nu? De dumnezeu nu stiu ce sa zic ca nu stiu cum arata deci nu exista.