| Zenicide a întrebat:

SOCANT! Ateul Bill Maher a facut primul ritual de debotezare IN DIRECT la televizor. Cat mai e pana SFANTA CREDINTA ORTODOXA, religia stramosilor nostri si a copiilor nostri va fi in pericol de acesti atei mizerabili?
Credeti ca e timpul sa luam masuri?!
http://www.youtube.com/watch?v=dUp8_Zp9QEk

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Psst, pssst, intre noi fie vorba, am auzit ca ar fi pacat sa te speli in zi de sarbatoare, unii spun asta, deci daca e craciunul intr-o joi, 3 zile de sarbatoare + duminica, 4 zile de nespalare. Deci, atei mizerabili! Huo! laughing

15 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Ce masuri sa luati? De ce va plangeti?

Ne-ati distrus lumea!

| MMihai a răspuns:

Poate copii tăi vor avea altă religie, ar fi chiar preferabil pentru ei.

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns:

Mizerabil e pacatul...
Salutwinking

| Zenicide explică (pentru Mădă0611):

Ziua JUDECATII e APROAPE! Atunci NU o sa mai RAZI!
http://i.imgur.com/KrbXv.gif

NOname
| NOname a răspuns:

Bună asta, Zenicide.
Dacă nu te cunoșteam, poate chiar te-aș fi confundat cu vreun fanatic revoltat, care nu știe de glumă.

| Zenicide explică (pentru NOname):

O SA ARZI si atunci nu o sa ti se mai para o GLUMA!
http://thunderf00tdotorg.files.wordpress.com/2011/10/cimg6295.jpg

| Zenicide explică (pentru 4b):

MY SIN COUNT IS OVER 9000!
http://www.youtube.com/watch?v=WP21HIq-3v8

| Mădă0611 a răspuns (pentru Zenicide):

Si marmota ciocolea inveleaua si... si trei porcusori zburau haotic yawn
Esti in Olanda, sau consumi ilegal?
- Bunico, nu mi-ai vazut o cutie de pastile pe care scria Ecstasy? Bunica: - Da-le dracului de pastile, tu ai vazut dragonul din bucatarie?

| ImmaDucK a răspuns:

Ori esti prost ori esti ironic(sper ca a doua varianta)
Sunt sigur ca nici jumatate din oamenii care au comentat ori nu s-au uitat la video, ori n-au inteles.

| William a răspuns:

Sa vezi ce o sa il mai venereze asta pe antihrist rolling on the floor.

| Urzi23 a răspuns:

Nu sunt de acord sa ii considei pe atei "mizerabili"
Aici chestia sta cam asa, daca un,,,,,, arunca,,,
Banuiesc ca ai prins ideea, ca voi trebuie sa va spalati pe cap cu ateul vostru
Cit despre Blinda credinta Ortodoxa nu ii duce tu grija, ne descurcam noi cum ne va lumina Dumnezeu mintea

| RemovislavKebabovic a răspuns:

Religia stramosilor nostri? scuzati-ma dar religia stramosilor nostri a fost si este paganismul. Paganismul este prima si cea mai veche religie existenta