| daria145 a întrebat:

Unde pot gasi parabola grauntelui care creste fara stirea omului pe net, dar fara sa o descarc?

2 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Dacă te referi la parabola lui Isus despre găuntele de muştar, o găseşti în Biblie la Matei Capitolul 13.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da unde ai auzit tu de grauntele care creste pe net? fara stirea omului? se pot cultiva graunti pe net? cum? ca la noi a fost seceta mare si pe camp e pustiu. poate reusesc sa-mi fac un ogor pe ternetul ista?