| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog să ascultaţi această melodie şi să îmi spuneţi ce părere aveţi. http://www.youtube.com/watch?v=XYlIou_aOyA Rog de asemenea ateii să se abţină sau să treacă peste întrebare. O zi minunată în continuare!

Răspuns Câştigător
| Foxie2 a răspuns:

@Critical, n-a spus nimeni ca omul nu mai merge la biserica ci asculta doua trei melodii din astea...

@Sataninside daca nu vrei nu asculti si treci la alta intrebare, in ce "dilema" te-a pus viata...

Faina melodia.
@Yume, ateii n-o sa se abtina niciodata, mai bine nu le-ai mai citi tu raspunsurile, asta ar fi mai simplu.
O zi minunata si tie!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E buna ideea dar din pacate no vad bine, omul s-a puturosit si nu mai merge la biserica, asculta doua trei astfel de cantari online si considera ca s-a rugat.

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Si daca nu vrem? Oare ce se poate intampla. Melodia e injositoare chiar si pentru un crestin.

| EmaS a răspuns:

Este foarte frumoasa.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Esti nebuna daca tu crezi ca o sa ascult timp de 4 minute porcaria aia! O_O

| DreamAutopsy a răspuns:

Domnul ne vorbește pe youtube laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place imaginea, dar melodia e mai varza ca la slujba.

| FollowTheLight a răspuns:

Stiu melodia.E foarte, foarte frumoasa.O cantam la cor.happy

| RockaruL a răspuns:

Am inchis dupa ce am ascultat vreo 10 secunde (¤_¤)

| Polaris a răspuns:

Sfânta Panaramă.

| flower_3416 a răspuns:

Da,e o melodie frumoasa.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Cred ca e frumoasa, dar nu am rabadare sa o ascult, si mama canta in corul bisericii, si nici pe ea nu am rabdare sa o ascult.