| anonim_4396 a întrebat:

Va veni sfarsitu lumii pe data de 21.Decembrie.2012? voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Nu,nimeni nu stie cand va veni, dar va veni, acest lucru e sigur.Matei24:3-14

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca duci lipsa de logica daca crezi asa ceva, fi calm nu ve veni nimic, ne vom distruge in al trelea razboi mondial care va vi pe in anul 2025 1 martie, ziua 5, ora 9 minutul 7

| EmaS a răspuns:

Traim vremurile de pe urma. Sfarsitul lumii va veni, dar nu stie nimeni ceasul si ziua, numai Tatal.Te-ai gandit vreodata ca va veni un ceas in care vei sta inaintea Dreptului Judecator? Cum te vei putea dezvinovati?

| C0nstantin a răspuns:

Pe conserva de pateu scrie ca expira in 2013... eu am incredere in ceea ce este scris pe conserva de pateu...

| M25M a răspuns (pentru C0nstantin):

rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista sfarsit, exista un nou inceput. Viata nu o sa dispara asa de usor, ca nu vor mai exista oameni sau animale intr-un viitor indepartat, e destul de posibil, dar viata o sa existe, intr-o forma pe care putini o inteleg.

| blueheart a răspuns:

Pot sa iti spun doar atat:
1 Nimeni nu stie si nu va stii vreodata cand va fi sfarsitul lumii.
2 In ziua de 21 decembrie e ziua surorii mele asa ca o sa ma distrez la maxim pentru ca nu o sa se intample absolut nimic
3 Si noaptea cand voi ajunge acasa voi dormi la fel de bine ca si pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru blueheart):

Mersi ca mai lamurit, si la multi ani surorii tale din partea mea! happy

| foxsilver a răspuns (pentru C0nstantin):

Si daca totusi va fi sfarsitul lumii in 2012, inseamna ca pe conserva e greseala de tiparwinking.

Răspuns utilizator avertizat
| ImmaDucK a răspuns:

Pentru oamenii care pun aceasta intrebare chiar ar trebui sa vina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti scriu de pe Luna, abia astept sa vad cum explodeaza Terra.

| dracu14 a răspuns (pentru TmsMln):

Drogurile astea ce fac din om domne...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părerea mea este că nu vine sfârşitul pe 21 decembrie.

| TheAce a răspuns:

Un singurl lucru se va sfarsi la finalul lui 21 decembrie: ziua de 21 decembrie...In rest, nu va fi nici un sfarsit, stai linistit. Am sa te caut pe 22 daca e nevoie pentru a te asigura ca nimeni n-a patit nimichappy

| shunuL a răspuns:

NU! NORMAL!

| Sufletzeliubit a răspuns:

In Biblie scrie clar ca nimeni nu cunoaste sfarsitul lumii, nici fiul lui Dumnezeu.

| blueheart a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos! happy

| Haney a răspuns:

Vorbe in vant.stai linistit nu vine. bine ca atunci ma duc la cinema cu 3D asa ca daca vine nici nu voi simti big grin

| Încrucişătorul a răspuns:

Nu, ma, nu.

| Adry05 a răspuns:

Nu, e o absurditate.