| feli79 a întrebat:

Va veni sfarsitul lumi in 2012?

Răspuns Câştigător
| Tlbi a răspuns:

"lumii" happy
Nu se stie.dar mai mult ca sigur, ceva o sa se intample!

apropo, nu sfarsitul lumii, ci sfarsitul timpului!

69 răspunsuri:
| CetateancaTurmentata a răspuns:

Ai vazut si tu filmul ala,, 2012"? Nu, sfarsitul lumii nu va veni atunci cand vor decide regizorii.

| ToMiZza a răspuns:

De ce sa ne gandim la sfarsit atata timp cat inca traim?

| claudia_9559 a răspuns:

Nu va fi sfirsitul lumi, probabil vor fi niste schimbari pe plan mondial, financiar

| kimy_6035 a răspuns:

OMG uh te bati pentr u titlul cel mai prost DUPA TPU! nu mai crede toate tampeniilelaughing

| IoanaaaaaaXD a răspuns:

Depinde de oameni; daca vor fi credinciosi evident ca nu se va intampla nimic dar daca vor fi rai si necredinciosi probabil se va intampla (cu ajutorul lui Dumnezeu sa speram ca nu se va intampla nimic )

| Hellsing a răspuns:

Nu stati linistiti nu va veni nimic laughing

| StarAlexStar a răspuns:

Numai Dumnezeu poate sa iti raspunda.

| Ezorethyk a răspuns:

Sfarsitul lumii nu se stie cand vine...te asigur eu!

| antonietta a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cu siguranta, El decide totul si tu nu ar trebui sa crezi in toate prostiile astea cu sfarsitul lumii, etc.Traieste-ti viata din plin, fii optimista.

| Raluca19 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie!happy