| nesuferit a întrebat:

Vi se pare normal ca parintii sa isi minta copiii ca exista dumnezeu? ( 90 % din ortodoxi au aceasta religie, pentru ca sau nascut cu ea, nu pentru ca asta cred ei cu adevarat)

34 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Tu asculti Haarp Cord dar nu prea crezi in Dumnezeu?

| nesuferit explică (pentru PopândăuIRătăcit):

Ascultam dragonu, chimie, sisu, carbon, cedrea cu mult sa faca harp cord.Mam simtit dezamagit de cand au inceput sa abordeze tema religioasa.Nu poti sa pretinzi ca tu canti muzica de strada, si, invoci religia. nu sunt compatibile

| PopândăuIRătăcit a răspuns (pentru nesuferit):

Ma gandesc ca abordeaza acest subiect deoarece ei l-au gasit pe Dumnezeu iar artisti precum Dragonu' sau Sisu canta pe aceasta tema pentru a indruma tinerii din ziua de azi de pe strada cum spui tu sa nu cada in aceleasi pacate in care au cazut si ei de au ajuns unde au ajuns respectiv Sisu la racoare iar Dragonu' prin spitale.