| AngelaD a întrebat:

Voi când ați încetat a mai crede în Bunul Nostru Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| DarkAndDreary a răspuns:

Cand am inceput sa gandesc. Ceea ce s-a intamplat devreme.

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Atunci când am avut nevoie de "o minune" și n-am primit nimic.

| SamSon a răspuns:

Am incetat in a mai crede id bunul vostru dumnezeu cam acum 3 ani de zile

| mODIN a răspuns:

Prin vara.

| RAY a răspuns:

Da de mult de ce vrei sa ne urmezi?

| sublime89 a răspuns:

Cu vreo 13-14 ani in urma.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cand am realizat ca daca nu trag tare in viata asta de k/k/t nu o da imi dea nimeni nimic pe o tava din argint. Minunile le facem singuri, nimeni nu o sa iti dea din cer nimic. Daca ai tai stateau si se pupau toata ziua cu icoana acum cel mai probabil nu aveai de pe ce pune intrebarea asta, nu aveati nici ce pune pe masa! Sa le spui tu de dumnezeu si de minuni copilasilor bolnavi de cancer! Trezeste-te la realitate, esti in sec 21!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Nu mai stiu sigur, dar iti garantez ca 10 minute de gandire logica sunt suficiente sa lumineze pe oricine.

| Adryan_Dan_1991 a răspuns:

Eu nu voi renunta niciodata sa cred in Dumnezeu pentru ca el el e speranta iubirea si lumina da luti il considera pe Dumnezeu ca fiind personajul negativ daca spun asemenea lucruri despre dumnezeu imi imaginez cu isi respecta parinti da de fapt ei nu stiu cei ala respect

| satanistadtrerdhj a răspuns:

De acum 5 ani... inca tin minte ziua! era seara si prietenele mele au facut o pentagrama si au spus o incantatie!