| Kazimir a întrebat:

Voi nu credeti ca Iisus s`a nascut de fapt pentru a fi colindat de Stefan Hrusca in fiecare iarna?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

S-o fi născut Jeez pentru a fi colindat de Hruşcă dar stocul nelimitat de ler tot de la Chuck Norris îl arewinking.

19 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ba da."Me place nea' Hrusca."

| Bogdanux a răspuns:

Whoa, am trait s-aud si asta : colinde = manele.

| DorelSudoru a răspuns:

@ShowTim3 Si eu am aceeasi intrebare cu leru dracu>.<
Iisus s-a nascut ca sa fie craciun apoi s-a bagat si hrusca in seama

| ShowTim3 a răspuns:

laughingNu de aia s-a nascut Isus.
Daca tot vb de hrusca laughing imi spuneti dracu si mie ce e ala ler?
Mereu il aud la emisiuni de craciun "Lerui ler... si iarasi ler "

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu.Defapt s-a nascut ca sa vezi tu artificiile de fiecare revelion, si noi sa radem de tine cum de fiecare data iti mai intra cate una in ochi. :d Te doare plictiseala?
Totusi, tu nu crezi ca te-ai nascut cam degeaba? :d

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Asa-i ca in timpul liber iti meditezi prostia, ca apoi sa vii aici si sa pui intrebari de manelar? Tu esti manelarul, ca asculti colinzi.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pur si simplu, mori!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Sincer,nu.

| Foxie2 a răspuns:

Se vede clar si limpede ca faci trolling la Religie tocmai de aceea ti-au raspuns doar cei care au venit cu aceleasi scopuri ca si tine.
PS> eu nu sunt cu scopul de a face troling aici...ci sa iti spun cat de calduros pot, sa ramai la T/A, pentru ca la t/a suntem prieteni dar aici daca ai venit sa faci trolling...mie nu imi convine si cum spuneti voi astia de la t./a "jet la d/s"

| OmletteDuFromage a răspuns:

Hai sa-ti zic o balada despre Hhhcusca asta:
http://www.youtube.com/watch?v=8KgQZ1VEnhM

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Kazimire, ia tata si asculta :>

http://www.youtube.com/watch?v=8KgQZ1VEnhM

| Kazimir explică:

@PaladeOvidiu nu, nu cred. si mai incet cu emoticoanele ca ma dor ochii. asa-i ca in timpu liber asculti manele?

| Kazimir explică:

@PaladeOvidiu pur si simplu nu meriti sa te bag in seama "manelarule".
p.s. Stefan Hrusca nu are nevoie de casa de discuri. are chitara cu DVD-writer.

| Kazimir explică:

@FuckMeJesus stiu melodia :p

| Kazimir explică:

Ler = vreme, timp, floarea varstei.

| AFR81 a răspuns:

PaladeOvidiu,tu ai vreo problema? Te'am vazut de multe ori comentand aiurea pe acest site.Chiar n'ai alta treaba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cred ca s-a nascut ca sa aiba prostii de ce sa rada si sa blasfemieze.pe langa alta misiune mare ce a avut-o pe pamant, in iad si in cer.macar stefan hrusca colinda si un colind nu e putin lucru fiindca nu numai el colinda.dar tu kazimire care ai fost aruncat de pe TPU ca o masea stricata, pe unde esti prost te doare? fiindca trebuia sa postezi la amuzante daca voiai sa fii amuzant.sau la conversatii.sau nu ai intrare acolo fiind o nulitate si ce-ai zis? ia sa merg la religie ca acolo sant luat in seama. uite ca am ajuns mai prost ca tine luindu-te in seama.greseala mea.

| blackfox a răspuns:

Chuck Norris s-a nascut cu scopul asta nu Iisuslaughing)

| Păpădie666 a răspuns:

Who the hell is Jesus? laughing