| AvalohAlyn a întrebat:

A ajutat pe cineva uleiurile de peste Omega 3 la memorie si concentrare/ pentru creier?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, la mine a ajutat mult, combinat si cu lecitina.
Le-am folosit in timpul pregatirii la examenele de admitere (cateva luni) si mi-a mers mintea "brici".

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Dar trebui sa consulti un medic specialist daca poti. Nu e obligatoriu dar cand iei omega 3 ar trebui sa aduci totul intr-o balanta cu Omega 6 ca acesta sa isi faca pe deplin efectul.