| AvalohAlyn a întrebat:

Omega 3 ajuta la concentrare/creier?(am 24 ani) Am luat de la CaliVita.
Voi cand ati luat, pentru ce ati luat? Si a avut efect? V-a ajutat?
In cat timp ar trebui sa isi faca efectul pozitiv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu mai lua omega 3 că în timp vei deveni alergic la pește, asta mi-a spus un doctor, îți recomand Krill oil care este din crevete, are acelelasi efect ca omega3.

| AvalohAlyn explică (pentru RobertMoon):

Mi-a recomandat doctorul Omega 3.Si am intrebat si aici.Nu cred ca e adevarat ce ai spus, adica nu am mai auzit asta pana acum.